REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (08 29-09 04 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę gausite nuostabiausią šansą, susijusį su širdies reikalais, ir ne vieną. Savaitės pradžioje Venera įeis į Avinų astrologinio būsto Santykių sektorių ir čia prabus iki rugsėjo 23 dienos.

Turintieji partnerį, galės džiaugtis nuostabiu laikotarpiu dviese ir mėgautis santykiais. Porose įsivyraus harmonija, atidumas ir supratingumas, nes abu būsite pasirengę kurti santykius, apie kuriuos visada svajojote ir troškote. Koks šių pastangų rezultatas? Laimė, žinoma, kurią jaučiate širdyje ir poroje.

TAURAS

REKLAMA

Savaitės pradžioje komunikacijos planeta Merkurijus pradės judėti atgal Taurų astrologinio būsto Romantikos sektoriuje. Be to, antroje šios savaitės pusėje čia vyks ir Saulės užtemimas.

Galima nauja pradžia meilės gyvenime, tačiau prieš tai jums reikės persvarstyti savo lūkesčius ir rūpesčius, susijusius su meile.

Jeigu vis mėginate kurti santykius, kurie leistų jaustis laimingiems ir teiktų pasitenkinimą, bet nepavyksta, laikas perkalibruoti savo motyvus ir veikimo būdus. Meilė yra ir laimė, tik jūsų protas kuria kliūtis, trukdydamas tai pasiekti.

DVYNIAI

Savaitė prasidės Veneros viešnage Dvynių astrologinio būsto Romantikos sektoriuje, čia ji išbus iki rugsėjo 23 dienos. Jeigu esate vieniši, žvaigždės šiuo laiktarpiu jus palaikys ir padės sutikti žmogų, kurį įsimylėsite iki ausų.

Jeigu turite porą, jums atsiskleis visas meilės potencialas. Galbūt šiuo metu kai kurie nuspręs susilaukti vaikų ar kitaip sutvirtinti savo ryšį. Meilė ir malonumas laukia už slenksčio, todėl atidarykite plačiai duris ir įleiskite juos į vidų.

VĖŽYS

Jeigu pastaruoju metu tik pradėjote susitikinėti ir ieškote palankaus laiko naują meilę pristatyti šeimai, žinokite, kad šis jau atėjo. Nuo savaitės pradžios iki rugsėjo 23-iosios žvaigždės palaikys visus jūsų ketinimus ir veiksmus, susijusius su meilės ir namų reikalais.

Šiuo laikotarpiu surengtas susitikimas su giminėmis ir jums svarbiais žmonėmis bus sėkmingas, naujas partneris bus su džiaugsmu priimtas į šeimos ir draugų ratą. Jeigu mąstote apsigyventi kartu ar keisti gyvenamą būstą, dabar tam laikas labai palankus.

LIŪTAS

Pastebėsite, kad šią savaitę tarsi lengviau bendrauti su mylimu žmogumi ir susikalbėti, visiškai nesvarbu, kokią temą pasirinktumėte. Išties nuostabus jausmus, kai tavo mylimas asmuo nori ir stengiasi suprasti tavo mintis, idėjas ir planus.

Klasikinis santykių sprogdiklis, – kai partneriai nustoja kalbėtis ir atsiriboja vienas nuo kito, nediskutuoja apie jiems svarbias temas, pasiekimus ir tikslus, taip pat porai kylančius iššūkius. Laimei, tai ne jūsų atvejis.

MERGELĖ

Jausitės pasiekę svarbų santykių posūkio tašką, tik dar neturite supratimo, kas už to posūkio jūsų laukia. Jeigu tik įmanoma, nesijaudinkite ir nesirūpinkite dėl detalių.

Verčiau kaupkite ryžtą ir padarykite pirmus žingsnius, kad tie reikiami pasikeitimai įvyktų. Kaip tai bus daryta, šiuo metu ne pats svarbiausias dalykas. Nustokite jaudintis ir nerimauti, verčiau pamėginkite pajausti šiame posūkyje slypintį potencialą ir atsipalaiduokite.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA