REKLAMA

​Savaitės horoskopas dvylikai ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Geriausias būdas savaitės pradžioje išgyventi skubos ir sumaišties laiką – nežiūrėti toli į priekį, tik rūpintis, kaip žengti žingsnį po žingsnio.

Jeigu esate vieniši ir būsite nusiteikę paflirtuoti, ateinančiomis dienomis būkite pasirengę atskleisti kortas, ar čia tik šiaip akies mirktelėjimas ir neįpareigojantis susitikimas, ar siekiate ko daugiau.

Aiškiai sakykite, ką jaučiate ir galvojate antroje savaitės pusėje, kai teks bendrauti, daugiausia su giminaičiais ir artimais žmonėmis. Puikiai žinote, šie susitikimai gali būti labai emocingi ir sunkūs, ne tik džiaugsmingi ir kupini ilgesio. Užtat savaitgalį jausitės pasikrovę energijos ir kilsite į naujas aukštumas.

REKLAMA

TAURAS

Pirmos savaitės dienos netinkamos priimti rimtiems sprendimams, susijusiems su finansiniais reikalais ir jūsų ateitimi.

Šiuo metu pinigai, atrodys, tarsi įgis sparnus ir skriete skries iš jūsų sąskaitos ar piniginės. Gali būti, nemažai jų išleisite, norėdami paįvairinti savo laisvalaikį.

Antroje savaitės pusėje jūsų dėmesio reikalaus seniai matyti draugai, su kuriais sieksite susitikti ir aptarti, ką per tą laiką išgyvenote ir patyrėte. Norėsis kalbėti ir kalbėti be sustojimo. Šeštadienį ir sekmadienį užvaldys romantika ir menas.

DVYNIAI

Šią savaitę ne krapnos, o tiesiog klioks lietus. Gerai, kad čia ne meteorologinė, o astrologinė prognozė. Taigi žvaigždės turi galvoje plūste plūstančius pasiūlymus susitikti ir pasimatyti. Taip pat sulauksite daug galimybių susipažinti su naujais žmonėmis.

Jeigu esate vieniši ir dar ieškote sau partnerio, bus puikių progų susipažinti. Susitikimai, rankų paspaudimai, šypsenos, galimybių paplepėti ir paflirtuoti šią savaitę turėsite su kaupu.

Ketvirtadienį nuo šių malonių dalykų atitrauks piniginiai reikalai. Penktadienį labai daug nuveiksite, o savaitgalį aktyviai ir linksmai leisite laiką su draugais.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje aplinkiniams parodysite nenugludintą, nepasaldintą savo asmenybės pusę. Jiems tai patiks. Iš tiesų turėtumėte labiau save vertinti, nes jūsų žodžiai ir veiksmai patraukia žmonių dėmesį ir daro jiems įtaką.

Suteikite sau progą išsilieti kūrybingumui. Savaitės vidurys pažers naujų galimybių, susijusių su ateitimi. Šis laikas itin tinka įvairioms naujoms pradžioms. Savaitgalį aplinkinių dėmesys nukryps į jus. Visai gali būti, kad pamaloninsite save ekstravagantiška dovana.

LIŪTAS

Vakarėlis ar neformalus susitikimas visai gera vieta išsaiškinti svarbius dalykus. Lengvas, humoro nestokojantis pokalbis su naujai sutiktais žmonėmis ar draugais gali paliesti sunkiasvores temas ir padėti jas geriau „suvirškinti“. Išties negalite nustoti žavėtis tokiais žmonėmis. Tam nemažai progų turėsite antroje savaitės pusėje.

Intuicija, jautrumas, išdidumas taps svarbūs į savaitės pabaigą. Savaitgalį susitiksite su žmogumi, kuris seniai daug gero girdėjo apie jus ir stengėsi su jumis susipažinti, dabar tai pavyks. Pasijausite tikrų tikriausiomis žvaigždėmis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA