REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 5-11 d.)

REKLAMA

Avinas

Ateinanti savaitė žada permainas meilės srityje. Po daugelio vienatvės ir noro įtvirtinti savo savarankiškumą metų jūs galiausiai suprasite, kad būti dviese yra kur kas smagiau. Tai puikus laikas rasti antrąją pusę ir džiaugtis ramybę teikiančiais santykiais visus ateinančius metus.

Jautis

Meilės santykiuose gali laukti permainos, tačiau pirmiausia turite iš naujo įvertinti tai, kas jums svarbiausia. Jei iki šiol mėginote surasti antrąją pusę, tačiau nesėkmingai, pats laikas apgalvoti savo taktiką ir būdus, kurie padėtų sutikti mylimą žmogų. Meilė visai čia pat, o vienintelis dalykas, kuris trukdo ją sutikti – tai jūsų mąstymas.

Dvyniai

REKLAMA

Jūsų laukia daug pokyčių: jei esate vieniši, galbūt sutiksite žmogų, kurį pamilsite visa širdimi. Jei turite antrąją pusę, šis metas tiesiog puikus pastoti. Abiem atvejais meilė tvyros ore, o jūsų širdis mėgausis jausmų antplūdžiu. Pakanka tik įsileisti tai į savo gyvenimą.

Vėžys

Jei neseniai pradėjote susitikinėti ir svarstote, kada būtų geriausia pristatyti antrąją pusę savo šeimos nariams, dabar tai – tobulas metas. Nuo ateinančio pirmadienio iki pat rugsėjo 23 d. sulauksite daug paramos ir palaikymo, o jūsų šeima mylimą žmogų priims išskėstomis rankomis ir pamils vos susipažinę. Jei svarstote apsigyventi kartu su išrinktuoju (-ąja), tai taip pat palankus metas.

Liūtas

Ateinančią savaitę pokalbiai su antrąja puse eis „kaip per sviestą“. Jausitės puikiai, nes sulauksite jos ar jo palaikymo, supratimo ir paskatinimo siekti savo tikslų. Jausite antrosios pusės meilę, visapusišką dėmesį ir jausitės laimingi.

Mergelė

Jūsų laukia išties dideli pokyčiai meilės srityje. Pasistenkite nesijaudinti dėl smulkmenų – jūsų noro kažką keisti tikrai pakaks. Pernelyg daug apie tai mąstydami išvarginsite save ir nepastebėsite to, kas svarbu. Atsipalaiduokite ir laukite pokyčių.

Svarstyklės

Ar esate pasiruošę dėmesiui? Kaip bebūtų, jo kitą savaitę bus užtektinai. Jūs tarsi magnetas trauksite aplinkinių dėmesį ir atsispirti jūsų žavesiui bus tiesiog neįmanoma. Jei esate vieniši, tai puikus metas patraukti patinkančio žmogaus dėmesį. Jei šiuo metu turite antrąją pusę, mėgausitės komplimentų gausa.

Skorpionas

Šiuo metu patiriate sunkumų tarpasmeniniuose santykiuose, tačiau ateinančią savaitę galite sulaukti pagalbos. Tai gali būti psichologas, draugas ar bet kas, kas jums padėtų išspręsti kylančius nesutarimus. Būkite atviri pokalbiams ir daugiau laiko praleiskite dviese, mėgindami rasti išeitį iš susidariusios situacijos.

Šaulys

Laimingų santykių paslaptis – jūsų socialinis gyvenimas, tad neatsisakykite progų pasilinksminti ar nueiti į vakarėlį kartu su antrąja puse. Jei vis dar esate vieniši – dairykitės ir būkite budrūs, nes tai puikus laikas susipažinti ir pamilti. Gali būti, kad romantiški jausmai įsižiebs tarp jūsų ir jūsų geriausio draugo (-ės).

Ožiaragis

Jūsų antroji pusė ateinančią savaitę bus tikras jūsų karjeros kalvis. Galbūt jis pažįsta kažką jūsų darbo srityje, kas gali lemti jūsų paaukštinimą ar geresnes darbo sąlygas. Bet kuriuo atveju, mylimas žmogus jus visokeriopai palaikys ir skatins jus siekti savo tikslų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA