REKLAMA

Savaitės horoskopas dvylikai ženklų

REKLAMA

Avinas

Jūsų laukia puikus pirmadienis – seksis ir meilėje, ir darbe, ir namuose. Būsite tiesiog nesustabdomi, kūrybiški ir nesėdėsite sudėję rankų. Antradienis ir trečiadienis džiugins mažiau – erzins kasdieniai rūpesčiai ir konfliktai, tačiau padėtis pasitaisys ketvirtadienį ir penktadienį. Negailėkite dėmesio savo artimiesiems, jie to nusipelnė.

Jautis

Antradienis laukia romantiškas ir smagus. Visą savaitę jus lydės meilė, lengvumo jausmas ir grožis. Visi darbai eisis kur kas lengviau, jei širdyje spinduliuos meilė. Šeštadienį, jei turite antrąją pusę, lauks tikras jausmų antplūdis, abu jausitės labai laimingi. Sekmadienį patariama būti nuolaidesniems ir ramiau reaguoti, jei susidursite su sunkumais.

Dvyniai

REKLAMA

Kuo daugiau laiko leiskite su savo draugais, tobulinkite bendravimo įgūdžius, nes jų labiausiai prireiks trečiadienį, kai kils nesutarimų šeimoje. Ketvirtadienį ir penktadienį galėsite atsipalaiduoti ir džiaugtis, o jei esate vieniši, gali būti, kad jūsų laukia romantiška pažintis.

Vėžys

Neskubėkite priimti galutinio sprendimo, nesvarbu, ar tai susiję su jūsų darbu, ar meilės reikalais. Gali būti, kad ateityje jūsų laukia kai kas geresnio. Būkite drąsūs ir pasitikėkite savimi – darykite viską, kad būtumėte laimingi. Ketvirtadienis puikus metas susitvarkyti namus, o penktadienį laiką leiskite aktyviai. Savaitgalį turėsite gausybę pasirinkimų, tačiau nedarykite nieko, dėl ko abejojate.

Liūtas

Savaitės pradžia bus tiesiog puiki, o antradienį ir trečiadienį teks spręsti piniginius klausimus. Ketvirtadienį pamirškite rūpesčius ir nuveikite kažką smagaus su savo draugais, o galbūt surenkite vakarėlį draugams namuose. Penktadienį tikėkitės malonios staigmenos.

Mergelė

Prisiminkite: kuo daugiau turite padaryti, tuo lankstesni turite būti, priešingu atveju galite palūžti, tačiau jums tai negresia. Trečiadienis puikus metas pradėti naują projektą, o ketvirtadienį kartu su antrąja puse drąsiai galite planuoti svarbų pirkinį. Penktadienį gali pritrūkti drąsos siekti savo tikslų, tačiau savaitgalį viskas susidėlios į savo vietas.

Svarstyklės

Pirmadienį teks sulaukti daugybės klausimų – visi kaip susitarę kreipsis į jus pagalbos, tarsi turėtumėte atsakymus į visus gyvenimo klausimus. Pasidžiaukite, tai rodo, kad kiti jus mato kaip lyderį. Ateinančią savaitę labai daug dėmesio teks skirti santykiams, ypač meilės. Na, o savaitgalį teks spręsti su darbu susijusius klausimus.

Skorpionas

Jei senai ruošiatės pokalbiui dėl atlyginimo pakėlimo, pirmadienis tam tikrai nėra tinkama diena. Antradienis ir trečiadienis bus palankūs kone visomis prasmėmis, jausitės itin artimas vienam iš savo draugų, į kurį galite drąsiai kreiptis patarimo. Savaitgalį aplinkinius sužavės jūsų kantrybė.

Šaulys

Jei pirmadienį jūsų laukia kelionė – tai bus įdomi ir svarbi patirtis. Jei ketinate kažkur skristi, nenustebkite, jei netikėtai gausite pirmos klasės bilietus. Savaitės viduryje gali tekti bendrauti su ne kaip nusiteikusiu viršininku, tačiau penktadienis žada būti smagus ir linksmas. Savaitgalį po audringų linksmybių norėsis pabūti vienam.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA