REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 12-18 d.)

REKLAMA

Avinas

Kai tik atrodys, jog meilės reikaluose viskas aišku, nutiks kažkas netikėto. Nepulkite į paniką, viskas ne taip jau blogai. Priešingai, tai primins, kad dėl meilės būtina stengtis ir negalima to priimti kaip savaime suprantamo dalyko. Ateinanti savaitė tinkama patirti kažką naujo ir netikėto romantiškuose santykiuose, tad nepraleiskite progos paeksperimentuoti.

Jautis

Būsite nervingi ir nenustygstantys, o tai, kas jau senai kaupėsi tarp judviejų, tikėtina, prasiverš būtent dabar. Kartais tiesiog būtina pasibarti, kad galėtumėte judėti toliau. Jei kokia nors problema jus persekioja jau kurį laiką, ateinančią savaitę prarasite kantrybę ir suprasite, kad daugiau kentėti tiesiog nebegalite.

Dvyniai

REKLAMA

Kitą savaitę meilė jus džiugins, bet tuo pačiu bus nenuspėjama. Jei turite antrąją pusę, laukite nesutarimo dėl buitinių reikalų. Laimei, viskas baigsis tikrai puikiai, o gal net ir aistringai. Jei vis dar esate vieniši, galbūt su kažkuo susipažinsite ir būsite kaip reikiant apžavėti. Vis tik, tikėtina, kad tai nebus naujų santykių pradžia, veikiau smagus ir romantiškas nuotykis.

Vėžys

Būkite atidūs ir neprisišnekėkite to, ko nereikia. Jei abejojate, ar tikrai norite kažkuo pasidalinti su savo antrąją puse, verčiau patylėkite. Tikėtina, kad būsite nusiteikę piktai, todėl bet koks pokalbis gali baigtis miegojimu atsukus vienas kitam nugaras. Gerai apgalvokite savo žodžius ir neskaudinkite to, kurį mylite. Rinkitės meilę, o ne karą.

Liūtas

Ateinanti savaitė nežada nieko romantiško. Santykiuose tvyros daug nerimo, susijusio su finansiniais klausimais, tad pirmomis savaitės dienomis galite tikėtis konfliktų. Taip pat galite jaustis neįvertinti, nes atiduodami tiek daug savęs santykiams, nesijausite sulaukiantys to paties. Būtinai apie tai pasikalbėkite, laikydami jausmus viduje nieko nelaimėsite.

Mergelė

Jūsų žodžiai jums gali pridaryti daug bėdų. Jei neseniai su antrąja puse įsigijote namus, gali kilti nesutarimų dėl būsto įrengimo ar atnaujinimo darbų. Nepulkite kaltinti vienas kito, verčiau dirbkite kartu, ieškodami geriausio sprendimo.

Svarstyklės

Ateinanti savaitė žada daug neramumų. Iš vienos pusės, norėsite džiaugtis gyvenimu ir santykiais. Iš kitos, jūsų partneris tuo klausimu turės absoliučiai kitokią nuomonę. Savaitė bus jaudinanti, tačiau gali tekti paieškoti kompromisų, kadangi jūsų ir antrosios pusės meilės supratimas kaip reikiant išsiskirs.

Skorpionas

Ateinanti savaitė bus itin emocionali. Jei su kažkuo susitikinėjate, pats laikas pasakyti tam žmogui, ką iš tiesų jam jaučiate: galbūt pamilote, o gal kaip tik supratote, kad santykiai neturi jokios ateities. Bet kuriuo atveju, tai puikus metas įvertinti, ką jaučiate, ko norite ir kaip toliau klostysis jūsų meilės reikalai.

Šaulys

Kitą savaitę meilė bus karšta, aistringa ir nekontroliuojama. Gerai tai ar blogai, priklausys nuo jūsų pačių požiūrio. Antroji pusė gali pateikti jums kažką netikėto ar prisipažinti apie tai, kas jums atrodys nepriimtina. Ar tai jus atstums, ar priimsite tai kaip iššūkį, spręsti jums.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA