REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę pajausite, kad tapo lengviau ir smagiau bendrauti su aplinkiniais. Džiugiai pastebėsite, kad jie atidžiau klausosi ir geranoriškiau priima jūsų idėjas. Pasinaudokite šia draugiška atmosfera, kad pasistūmėtumėte į priekį su savo planais ir darbais.

Apmąstykite juos kruopščiai, bet pernelyg ilgai nedelskite. Detalės svarbu, bet laikas – taip pat. Tie, kurių veikla susijusi su rašytiniu ar sakytiniu žodžiu, pajaus idėjų ir žodžių antplūdį. Dėmesio pareikalaus finansiniai reikalai.

Šios savaitės laimingi AVINO skaičiai: 29, 59, 15, 13, 14.

REKLAMA

TAURAS

Jūsų laukia svarbūs pokyčiai. Permainų laikotarpis paveiks bendravimą su aplinkiniais. Būkite energingesni, greitesni, geriau planuokite laiką, kad darbai pernelyg jūsų neprispaustų ir nesukeltų streso.

Vyks teigiami pokyčiai jums svarbiuose santykiuose. Tapsite atviresni pokyčiams, mažiau užsispyrę ir linkę priešintis. Kils noras pagražinti namus ar darbo vietą estetišku ar prabangiu daiktu, tačiau gražiausiai jūsų gyvenimą šią savaitę papuoš nauji žmonės.

Šios savaitės laimingi TAURO skaičiai: 53, 72, 61, 83, 22.

DVYNIAI

Žvaigždės šią savaitę pataria kreipti dėmesį į asmeninį gyvenimą. Dabar palanku ryžtis pokyčiams įvairiose jo srityse. Puikiai žinote, ką gebate ir galite, bet kartais jums reikia palaikymo ar padrąsinimo.

Darbo sferoje tikėkitės milijono reikalų. Teks daug padaryti, atsakyti į šimtus skambučių ir laiškų. Vairuokite atsargiai, nes kelių policininkams jūsų istorijos apie galybę darbų tikrai nebus įdomios. Būkite atidūs detalėms ir jautrūs signalams, pranašaujantiems tam tikras problemas, kad spėtumėte laiku į juos sureaguoti.

Šios savaitės laimingi DVYNIŲ skaičiai: 66, 46, 38, 55, 47.

VĖŽYS

Sunkus ir sudėtingas laikotarpis baigsis. Tapsite drąsesni, netgi įžūlesni, bendraudami su jus supančiais žmonėmis. Skirkite laiko planams ir svarbiausiems darbams perdėlioti, kad išvengtumėte nereikalingos įtampos.

Šią savaitę protas vis sieks spręsti finansines lygtis, o jausmai vers galvoti apie ilgalaikius, prasmingus, netgi amžinus dalykus. Gera žinia, kad protui ir jausmams pavyks susiderinti ir judėti draugiškai ta pačia kryptimi. Jeigu kuriuo momentu apims sumaištis, pasikalbėkite su patikimu, jums svarbiu žmogumi.

Šios savaitės laimingi VĖŽIO skaičiai: 63, 22, 40, 24, 5.

LIŪTAS

Žvaigždės laimina jūsų asmeninį gyvenimą, todėl nepražiopsokite jums siunčiamų galimybių ir progų jį pagerinti.

Būkite draugiški, keiskite požiūrį į jus supančius žmones. Nebūtina užsispyrus laikytis pirmo įspūdžio ar senų nuoskaudų. Nepasiduokite provokacijoms ir nereaguokite karštakošiškai, jei kas bandys jus provokuoti. Tačiau pasitikėkite savimi ir ginkitės, jei manote, kad jus puola.

Šios savaitės laimingi LIŪTO skaičiai: 14, 55, 68, 53, 72.

MERGELĖ

Apims noras padaryti pertrauką. Pasinaudokite tuo ir paprašykite atostogų ar laisvos dienos. Pertrauka nereiškia, kad būtina gulėti ant sofos. Laisvą laiką galima išnaudoti aktyviai, taip leisite pailsėti galvai (ar širdžiai, o gal abiem).

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA