REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (09 19–25 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje su partneriu tyrinėsite kažką naujo, atversite naujus intelektinius ar kultūrinius horizontus. Bendra patirtis ir patyrimai ne tik užims kvapą ar įkvėps, bet ir abu dar labiau suartins. Po penktadienio pajausite, kad partnerio finansiniai reikalai daro poveikį ir jums. Greičiausiai su pinigais susijusios žinios bus geros.

TAURAS

Išsisklaidys kurį laiką meilės gyvenime tvyrojusi sumaištis ar įtampa. Antroje savaitės pusėje komunikacijos planeta Merkurijus ims vėl judėti tiesiai Tauro astrologinio būsto Romantikos sektoriuje.

REKLAMA

Greičiausiai taikiai išspręsite pastarąsias savaites jūsų santykius temdžiusį nesutarimą ar išsiaiškinsite nesusikalbėjimus su mylimu žmogumi. Savaitgalį meilės reikalai vėl jus džiugins, nes partneris stengsis, kad pajaustumėte, kaip jus myli ir vertina.

DVYNIAI

Puikiai sutarsite su partneriu. Šiomis dienomis atrodys, kad niekas negali jums sutrukdyti veikti kartu, būti stipria komanda. Taip bus todėl, kad abu stengsitės įsijausti vienas į kito padėtį, geriau suprasti požiūrį ir mąstymo kampą. Taip elgdamiesi parodysite, kad ne tik mylite vienas kitą, bet ir gebate kurti tvarius tarpusavio santykius.

VĖŽYS

Antroje savaitės pusėje meilės planeta Venera įeis į Vėžio astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, kur išbus iki spalio 18 dienos. Turintiems porą šis laikotarpis bus darnus ir harmoningas.

Tačiau ši savaitė ypač svarbi vienišiems Vėžiams. Jie draugų būryje gali pastebėti asmenį, kuris pasirodys jiems labai patrauklus ir paslaptingas. Jis bus labai gerai informuotas apie visus kitus, bet mažai kas žinos apie jį patį. Gali būti, kad susidomėjimas ir trauka bus abipusė.

LIŪTAS

Bendravimas su partneriu jus kaip reikiant įelektrins ir įaudrins. Savaitės pradžioje susirašinėjimas laiškais ar žinutėmis jums pakels nuotaiką ir kels sumaištį, nes galvosite apie seksą, o teks susikaupti ir atlikti svarbias užduotis darbe. Užtat atsigriebsite susitikę vakare.

Jeigu neseniai susitikinėjate su jums patinkančiu asmeniu, dabar palanku jį pristatyti šeimai ir draugams. Tik palaukite savaitgalio, tada pirmas įspūdis tikrai bus geras.

MERGELĖ

Šiomis dienomis sulauksite palengvėjimo įvairiose gyvenimo srityse. Tai vis dėl Merkurijaus. Antroje savaitės pusėje už komunikaciją atsakinga planeta vėl ims judėti tiesiai.

Pajausite, kad dabar lengviau sekasi reikšti mintis, efektyviau perduoti norimą žinią aplinkiniams. Jeigu pastaruoju metu su mylimu žmogumi susipykdavote, nes vis vienas kitą neteisingai suprasdavote, dabar viską išsiaiškinsite, bendravimas taps sklandesnis.

SVARSTYKLĖS

Neprasnauskite, dar pasinaudokite paskutinėmis Veneros viešnagės jūsų ženkle dienomis, pasirūpinkite savo meilės ryšiu.

Būtinai pasinaudokite teigiama meilės ir grožio planetos įtaka, jei dar esate vieniši. Pats laikas paskleisti kerus aplink, nes priešingos lyties atstovai nesugebės jiems atsispirti. Čia jums talkins ne tik Venera, bet ir veiklusis bei seksualusis Marsas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA