REKLAMA

​Laimės vaivorykštė: kuri spalva jūsų?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo palankią, laimingą ar sėkmę nešančią spalvą. Iš kur astrologai tokias traukia? Viskas labai paprasta: kiekvieną ženklą valdo tam tikra planeta, kuriai priskiriama daugybė dalykų, tarp jų – ir spalva. Pasitikrinkite, ar gerai žinote, kas galėtų tapti jūsų mažu, bet patraukliu pagalbininku.

AVINAS

Planeta: Marsas, kovotojas

Spalva: raudona ir žalia (įžūli, akinanti, gaivios pirmos pavasario žalumos)

REKLAMA

Apie raudoną, kuri yra Marso (kitaip – raudonosios planetos) spalva, pasakyta jau daug. Geriau pakalbėkime apie kitą spalvą.

Avino charakteris puikiai tinka metų laikui, kuriam jis atstovauja, – veržliam, aktyviam, kupinam energijos ir gyvybės, kuri putodama veržiasi į pilką aplinką įžūlia žaluma. Ši neša laimę pirmajam Zodiako ženklui.

Jeigu nedrįstate šviesiai žalia (salotine) puoštis patys, būtinai naudokite ryškius akcentus savo namuose, įsigykite šios gaivios spalvos interjero detalių ar puošmenų. Pavasario žalia primins gaivalingiems Avinams gamtą, kurią jie taip mėgsta.

TAURAS

Planeta: Venera, harmonijos ir juslingumo deivė

Spalva: visi žemės tonai ir geltona

Šio ženklo atstovai yra gurmanai, malonumų gerbėjai, siekiantys pasaulį išuostyti, išragauti, išliesti, išklausyti, išžiūrėti… Visa, kas teikia galimybę pamaloninti jusles, džiugina Taurus, leidžia mėgautis gyvenimu ir jausti didesnį pasitenkinimą juo.

Apie žalios ir rudos tonus, kurie priskiriami Žemės stichijos Zodiakui, girdėjote ne kartą. Šįsyk – apie geltoną. Ji didina gyvenimo džiaugsmą, suteikia energijos, pakelia nuotaiką.

Be to, reikia paminėti, kad geltona yra kilminga spalva. Tarkime, ilgą laiką ji buvo uždrausta paprastiems mirtingiesiems, tik imperatorius turėjo teisę prilygti saulei. Taurus geltona pakylėja ir skatina jų kūrybingumą.

DVYNIAI

Planeta: Merkurijus, ryšių mezgėjas ir komunikatorius

Spalva: geltona ir oranžinė

Draugiją ir permainas mėgstantys Dvyniai puikiai atitinka judrų elementą – Orą, kuriam yra priskiriami. Jie nenustygsta vietoje, mėgsta daug judėti, bendrauti, keisti aplinką. Jeigu negali atlikti remonto, būtinai perstumdys baldus ir perdėlios daiktus, kad kurį laiką namai atrodytų naujai, neįprastai.

Geltona yra tipiškai Merkurijui priskiriama spalva, todėl greičiausiai ji jūsų nenustebino. Tačiau oranžinė galbūt pasirodys netikėta. Ją astrologai pasirinko todėl, kad ši puikiai atitinka draugišką, judrų, išradingą Dvynių būdą ir skatina kūrybingumą. Ji taip pat pakelia nuotaiką ir aplinkoje kuria šiltą, jaukią atmosferą.

VĖŽYS

Planeta: Mėnulis, jausmų saugotojas

Spalva: sidabro ir rožinė

Paprastai Vėžys (arba kitose kalbose krabas, kuris noriai lindi savame kiaute) vadinamas namų, šeimos ženklu. Jam patinka gerai pažįstamoje ir saugioje aplinkoje save apsupti brangiais žmonėmis, artimaisiais ir draugais. Jo namai dažnai būna jaukūs ir patogūs, kur visada bus vietos smagiai įsitaisyti, paplepėti, paskanauti gardžių patiekalų.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA