REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę norėsis žaisti, linksmintis, tačiau teks sutelkti protines ir fizines galias. Jeigu esate vieniši, susiimkite ir pakvieskite jums patinkantį asmenį į pasimatymą.

Turintiems šeimą ir vaikų, pravartu atrasti laiko, kurį praleistumėte kartu, pasirūpintumėte savo ir artimųjų poreikiais. Jeigu kas gundys pažaisti azartinius žaidimus, verčiau nuo to susilaikykite.

Laiminga savaitės spalva. Smėlio arba dramblio kaulo atspalvis ramins nervus, padės susitelkti į tai, kas vyksta čia ir dabar. Tačiau tai nereiškia, kad negalite naudoti kitų spalvų, kurios pakeltų nuotaiką, aprangoje ar aplinkoje.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 8, 10, 17, 26, 37 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi ambicingi žmonės, iš akių nepaleidžiantys savo tikslų ir norų.

TAURAS

Kils noras gražinti savo aplinką, dabar tam tinkamas laikas. Jeigu turite problemų su pinigais, geriau kreditines korteles palikite namuose, o apsipirkti eikite su grynaisiais ir tik sudarę būtinų pirkinių sąrašą.

Šią savaitę tinka bendrauti, eiti į pasimatymus, leisti laiką su mylimaisiais. Jeigu susidursite su situacija, kur teks rinktis tarp proto ir širdies balso, geriau kelioms dienoms sprendimą atidėkite.

Laiminga savaitės spalva. Žydra jus sušvelnins, išryškins juslingąją jūsų asmenybės pusę. Tinka ir balta, kuri puikiai derės prie žydros.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 6, 10, 11, 20, 39 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moka džiaugtis mažais dalykais ir mėgautis gyvenimu.

DVYNIAI

Per šias septynias dienas kils problemų su transporto priemonėmis arba komunikacijos įrankiais. Apskritai bendraujant ir keliaujant, reikėtų gana atidžiai peržiūrėti technikos būklę, ar visko pakanka, ar nereikia ko pakeisti.

Rašydami žinutes, laiškus, kalbėdami, atidžiai rinkitės žodžius ir darkart, prieš spausdami „siųsti“, peržiūrėkite, ar aiškiai ir be dviprasmybių išdėstėte mintis. Romantikai laikas tinkamas, tik saugokitės nesusipratimų (žiūrėti į teksto pradžią).

Laiminga savaitės spalva. Geltona stiprins jūsų smalsumą, didins proto aštrumą. Oranžinė jums irgi tiks, nes padės spindėti.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 7, 18, 28, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jums būna užnugariu, suteikia palaikymą ir stiprina.

VĖŽYS

Šiuo metu tinka kiek atsitraukti nuo kasdienio lėkimo ir ramiai apmąstyti ateities planus. Dabar ir nuotaika tam bus tinkama, labai rimtai pažiūrėsite į šį reikalą. Puikiai suprantate: tai, ką darote dabar, darys įtaką jums ir jūsų gyvenimui ne vienerius ateinančius metus.

Jeigu šią savaitę kils susidūrimų, ko klausytis – širdies ar proto, verčiau neklausykite nė vieno. Sprendimą atidėkite, kai aiškiai matysite išeitį.

Laiminga savaitės spalva. Dabar svarbiau ne jūsų aprangos spalvos, o papuošalai. Tinka rinktis sidabrinius, jie išryškins geriausias jūsų, Mėnulio vaikų, savybes.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA