REKLAMA

Karma – kalė ar draugė?

REKLAMA

Pasikartojantys nusivylimai ir nesėkmės su pinigais, mylimaisiais ar įgyvendinant išsikeltus tikslus… Žvaigždės sako, kad šią savaitę yra galimybės tiems, kurie to nori, siekia ir tam yra pasirengę, suvokti šį besikartojantį gyvenimo algoritmą arba karmą.

Galimybių durys

Priešpaskutinė rudens savaitė bus ypatinga. Šį trečiadienį ir penktadienį Visata atvers mums duris į pasąmonę. Planetos padės atsiplėšti nuo kasdienybės, nustoti veikti kaip užsuktiems žaislams ir, persisvėrus per rutinos langą, pažvelgti toli už horizonto.

Šįkart mums talkins Plutonas ir Venera. Jie padės susisiekti su pasąmone, kur glūdi mūsų visos laimės ir nelaimės, visos mūsų patirtys, visi atsinešti „žinojimai“ ir kolektyvinė pasąmonė, žmonijos per amžius sukaupta išmintis. Astrologai padės iššifruoti Visatos siunčiamas žinutes arba, kitaip tariant, kuo ypatingas šis metas ir ko iš jo tikėtis.

Savaitės viduryje, rugsėjo 21 d., įvyks lemtingas trumpas jungimas tarp mūsų suvokimo, logiško mąstymo ir nujaučiamos sielos jėgos, magiško pasaulio. Šaltas, logiškas, apskaičiuojantis „verslininkas“ Merkurijus atsidurs tokioje padėtyje su paslaptinguoju Plutonu, kad sukurs šią ypatingą galimybę arba atvers „duris“.

REKLAMA

Povandeninės srovės

Dabar permąstysime ir pertikrinsime analitinius, kritiškus, logiškus proto, įsitikinusio savo teisumu, gebėjimus. Šiuo metu norėsime suprasti, kas yra ir iš kur kyla mumyse tiksintis, į širdį besibeldžiantis jausmas, kuris kartais verčia suabejoti apčiuopiamu, realiu ir kliautis tik nujaučiamu, nuspėjamu pasauliu.

Pajausime, kad mus ima traukti prie žmonių ir dalykų, kurie gali atsakyti į šiuos klausimus. Pats pažinimo ir atradimų procesas gali būti nemalonus, nejaukus ir gądinantis, bet jis naudingas, nes padeda nuo paviršutinių dalykų pereiti prie gelminių. Dabar, jeigu tik sau leisime, išdrįsime pažvelgti į sielos pakampius nustumtus skaudžius patyrimus, nusivylimus, asmeninius poreikius, svajones, kuriuos ignoravome ir leidome sau bei kitiems juos išjuokti.

Plutonas šiomis dienomis padės mums savyje rasti jėgų būti drąsiems ir sąžiningiems, nemeluoti sau, suvokti savo klaidas (kurias galima matyti kaip „kalės karmos“ kerštą arba draugo pagalbą, parodančią galimybę keistis), sau už jas atleisti ir pamatyti, kas gali padėti mums išsilaisvinti, išsinerti iš senos ir skausmingos patirties odos. Gyvenimas (ir per jį sukaupta patirtis) neturi būti nuviliantis, skaudus ir liūdinantis.

Meilės sau trikampis

Penktadienį, rugsėjo 23 dieną, trys planetos – Merkurijus, Plutonas ir Žemė – taip išsidėlios viena kitos atžvilgiu, kad sukurs savotišką stiprų energinį trikampį, o mes atsidursime jo viduryje.

Šią dieną, apskritai antroje savaitės pusėje, galime pajausti poreikį, labiau nei bet kada, siekti aiškumo visose gyvenimo srityse. Norėsime sužinoti, kas mus stabdo, kas kliudo judėti į priekį, pajausti laimę ir gyvenimo pilnatvę. Būtent tie trukdžiai, kuriuos dažniausiai patys sukuriame, ir yra karma. Dabar tarsi nukris uždanga ir aiškiai pamatysime, ką reikia daryti, kaip keisti savo mąstymą, kad keistųsi mūsų jausmai, ketinimai ir galutiniai jų rezultatai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA