REKLAMA

Rudens horoskopas: meilė, darbas, pinigai, sveikata

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Dienos trumpėja, šviesos ir šilumos mažėja. Ruduo. Dvylika Zodiako ženklų skirtingai reaguoja į šį laikmetį.

Vieniems tai šaltas ir nejaukus metas, kurį, gyvenant šiose geografinėse platumose,tenka iškentėti. Kitiems tai galimybė jaukiai, smagiai ir intymiai leisti laiką namų aplinkoje arba, įsigijus gerą aprangą ir avalynę, mėgautis metų laikų kaita gamtoje.

Astrologai atskleidžia, ko kiekvienas iš Zodiako dvyliktuko gali tikėtis nuo rugsėjo iki lapkričio skirtingose gyvenimo srityse.

AVINAS

REKLAMA

Meilė

Iki spalio vidurio meilės reikalai klostysis ne itin sklandžiai, tačiau po to Venera jus suspaus karštame glėbyje. Meilės planeta kurstys jausmus, skatindama vienišius flirtuoti kaip pasiutusiems.

Iki lapkričio vidurio visi Avino ženklo atstovai išgyvens pasakišką meilės fazę. Žinoma, visada yra tikimybė pasisūpuoti tarp dangaus ir žemės: nuo euforijos, kai skraidote ir be sparnų, iki kryčio žemyn, kai viskuo nusiviliate. Riba tarp šių dviejų taškų yra labai siaura.

Gerai, kad kažkaip sugebėsite išsisūpuoti teisingai, o svyravimo pokyčiai suteiks laimės pojūtį ir tikrai neleis nuobodžiauti.

Darbas ir pinigai

Merkurijus rudenį skatins Avino ženklo atstovus susitelkti tik į svarbius darbus ir neskubėti priimti lemtingų sprendimų. Taip pat patartina prekybos centrus apeiti dideliu lanku, nes išleisite daugiau, nei galite ir norite, o paskui gailėsitės.

Iki spalio vidurio verčiau būkite santūrūs visomis prasmėmis. Nuo spalio 12 dienos Merkurijus nebekaišios jums pagalių į ratus, kaip tik visaip stengsis padėti. Jausitės stiprūs, protas bus aštrus ir veiks tiksliai, todėl sudėtingas užduotis gliaudysite kaip voverės riešutus. Pagyrimų ir apdovanojimų sulauksite vėliau, kai baigsite svarbiausius darbus ir prasidės žiema.

Sveikata

Avino ženklą valdantis ir daugiausia jėgų jo atstovams suteikiantis Marsas rudens pradžioje nebus labai dosnus. Patartina susilaikyti nuo pernelyg aktyvaus sporto, šiuo metu tikrai nepalanku tikrinti organizmo galimybių ribų.

Gerai, kad nuotaika bus puiki, jums visai patiks patinginiauti ant sofos. Net aktyvieji Ugnies Zodiako atstovai karts nuo karto turi pailsėti, atstatyti jėgas. Lapkričio pradžioje Marsas pereis į Vandenio ženklą, tada akivaizdžiai pasijausite geriau, norėsite daugiau sportuoti, judėti, aktyviai leisti laisvalaikį, ieškosite įvairesnės veiklos.

TAURAS

Meilė

Turintieji porą Taurai, būkite sąmoningi, rudens pradžioje neuždusinkite partnerio savo meile, palikite jam erdvės kvėpuoti ir veikti savarankiškai.

Vienišieji gali įsimylėti iki ausų ir greitai pradėti santykius. Stop! Tik ramiai: pamažu, palaipsniui stenkitės kuo geriau pažinti naują žmogų.

O štai lovoje, Tauriukai, ypač – ilgiau esantys kartu, visiškai savęs nestabdykite, parodykite, ko norite, tikitės ir ką galite. Šį rudenį būsite drąsūs ir nusiteikę eksperimentuoti. Karšti ginčai dabar bus aistringai užbaigiami miegamajame.

Darbas ir pinigai

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA