REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (09 26-10 02 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Nuostabios dienos meilei ir santykiams! Atrodys, turite viską, ko trokštate, – rūpestingą ir atidų partnerį, tvarius tarpusavio santykius, puikų finansinį potencialą, kuris didės ir dėl šio žmogaus, esančio šalia jūsų. Jeigu šią savaitę tuoksitės ar kitaip vienas kitam įsipareigosite, galite būti tikri, tai bus palaiminta ir truks ilgai.

TAURAS

Tikra svajonių išsipildymo savaitė jūsų meilės gyvenime. Su partneriu rūpinsitės bendru, jūs įkvepiančiu ir jums labai svarbiu reikalu. Greičiausiai saldžius jo vaisius pamatysite jau šį savaitgalį.

REKLAMA

Kai kuriems Taurams džiaugsmą ir netgi palaimą teiks patys santykiai, juos su mylimu žmogumi siejantis ryšys. Apie tokį visada svajojote, o dabar gyvenate šioje svajonėje.

DVYNIAI

Meilę matote ir jaučiate visur, ji skverbiasi iš kiekvienos gyvojo pasaulio molekulės. Tokį stiprų šio jausmo pojūtį kuria dvi galingos planetos – Saulė ir Jupiteris, įėję į Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektorių.

Visi šio ženklo atstovai gali tikėtis laimingų posūkių širdies reikaluose. Turinčius partnerį Dvynius, mylimas žmogus maloniai nustebins, įteiks vertingą dovaną ar kitaip jus pradžiugins.

Tame pačiame Tikros meilės sektoriuje šeštadienį prasidėsianti mėnulio Jaunatis dviem savaitėms jums tarsi atvers naują galimybių langą. Ši žinia turėtų labai pradžiuginti Dvynių ženklo vienišius.

VĖŽYS

Šiomis dienomis meilės planeta Venera keliauja Vėžių astrologinio būsto Romantikos sektoriumi. Taigi visą savaitę jausite teigiamą jos įtaką širdies reikaluose, santykiuose su artimu žmogumi.

Meilės sritį taip pat teigiamai veiks Plutonas, kuris po kelių mėnesių retrogradinio judėjimo vėl pradės skrieti tiesiai.

Jeigu ši gyvenimo sritis atrodė įstrigusi, dabar viskas vyks sklandžiau. Savaitgalį Venera susitiks su iliuzijų ir svajonių planeta Neptūnu. Kai kuriems Vėžiams tai reikš jų meilės svajonės išsipildymą.

LIŪTAS

Teigiama tarp jūsų ir partnerio įsivyravusi atmosfera pakeis tarpusavio bendravimą. Jei anksčiau kildavo įtampos, nesmagumo ar nejaukumo, kalbantis tam tikromis temomis, dabar palanku visas baimes ar kompleksus stumti į šalį ir išsikalbėti.

Šią savaitę būsite nusiteikę kurti ir saugoti santykius, kad ir kas nutiktų. Jeigu manysite, kad patiems tai per sunku, ieškosite abiem priimtino tarpininko ar kreipsitės į porų specialistą.

MERGELĖ

Šią savaitę meilės gyvenime sulauksite bent kelių stiprių impulsų. Jeigu su partneriu patiriate sunkumų ar turite įveikti kokią santykių problemą, greičiausiai dabar tai pavyks lengviau, nes abu būsite nuolaidesni ir atlaidesni.

Minėti impulsai arba teigiama planetų įtaka jus įkvėps „gydyti“, kas negaluoja, įveikti meilei iškilusias kliūtis. Kartais reikia tiek nedaug, šypsenos ir gebėjimo eiti į kompromisus, tada nebelieka neįveikiamų dalykų.

SVARSTYKLĖS

Tai jūsų savaitė, todėl švieskite ir spindėkite. Pirmadienį Svarstyklių ženkle susitinka Saulė ir Jupiteris. Tai reiškia daug puikių žinių, kurios labai teigiamai paveiks jūsų santykius.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA