REKLAMA

Spalio mėnesio prognozė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Avinui 2016 metų spalio mėnesį teks pasirinkti vieną iš dviejų alternatyvų: klausytis pataikūnų žodžių ir patikėti jais arba plačiau atverti akis ir vertinti žmones pagal jų poelgius. Visą mėnesį kažkas bandys apmulkinti Aviną, šnabždėdamas jam į ausį malonius žodžius. Šiam Zodiako ženklui rekomenduojama būti apdairiam, netikėti gražiais žodžiais, vertinti žmones tik pagal jų veiksmus ir darbų rezultatus.

Mėnesio viduryje Avinas gali pasigesti nedidelės pinigų sumos ar santaupų. Jis galės išvengti nuostolių, jei bus dėmesingas ir saugos savo finansus. Jam patartina neatidaryti durų ir neįsileisti į namus svetimų žmonių ir neatskleisti jokių paslapčių menkai pažįstamiems.

Antroje spalio pusėje pagerės Avino santykiai su partneriu bei artimiausiais šeimos nariais. Jis turėtų drąsiai rodyti savo simpatijas tiems žmonėms, kurie jam patinka. Jeigu Avinas dar gyvena vienas, tai mėnesio pabaigoje jam seksis ieškoti sau poros.

REKLAMA

Palankiausios spalio dienos Avinui naujiems darbams ir projektams pradėti: 2, 10, 23, 33.

Nepalankios spalio dienos Avinui, kai reikės būti ypač atsargiam:1, 12, 22.

TAURAS

2016 metų spalio mėnesio pradžioje Taurui derėtų daugiau dėmesio skirti savo savijautai ir patausoti sveikatą. Jam patartina vengti skersvėjų, atsargiai elgtis su pjaunančiais ir duriančiais daiktais bei atvira ugnimi.

Mėnesio viduryje Taurui atsivers naujos galimybės asmeniniam augimui arba karjerai. Darbe jis gaus intriguojančių dalykinių pasiūlymų, kuriuos reikėtų priimti, žinoma, gerai apsvarsčius teigiamas ir neigiamas puses.

Spalio mėnesį Tauras turėtų ypatingą dėmesį skirti savo brangiam žmogui ir parodyti jam, kad jis yra mylimas. Nereikėtų slėpti savo jausmų. Patartina mylimą žmogų palepinti dovanomis, rengti romantiškas vakarienes, pasirūpinti įdomiomis savaitgalio pramogomis. Toks dėmesys padės ilgam laikui sustiprinti santykius.

Palankiausios spalio dienos Taurui naujiems darbams ir projektams pradėti: 5, 11, 20, 30.

Nepalankios spalio dienos Taurui, kai reikės būti ypač atsargiam: 2, 13, 25.

DVYNIAI

Spalio mėnesį Dvynius užgrius rūpesčiai, netrūks nesėkmių ir nepasitenkinimo. Jiems kils noras pabėgti nuo realybės, tačiau blogiausia, ką jie gali sugalvoti – tai bandyti slėptis virtualiame pasaulyje.

Mėnesio pradžioje Dvyniams patartina ypač atsargiai elgtis su pinigais. Jeigu jie bandys išlošti, tai praloš tikrai. Būtina saugotis vagių ir sukčių, kurie mėgins išvilioti iš jų pinigus.

Kai spalio mėnesį Dvynius apims bloga nuotaika, nereikia laukti, kad ateis kažkas ir ją pataisys. Jie turi patys tapti savo įkvėpimo šaltiniu. Patartina užsiimti kažkuo, kas pataisytų nuotaiką: žiūrėti filmus, skaityti knygas, lankytis pramoginiuose renginiuose, leisti laisvalaikį gamtoje.

Rudens viduryje Dvyniams netrūks priešingos lyties dėmesio. Jiems patartina nevengti naujų pažinčių, būti atviriems ir draugiškiems.

Mėnesio pabaigoje netikėtai pasitaisys Dvynių finansinė padėtis, galimos papildomos pajamos. Jie galės pradžiuginti save naujais daiktais, tačiau nerekomenduojama leisti pinigų trumpalaikiams momentiniams malonumams ar abejotinos vertės pirkiniams.

Palankiausios spalio dienos Dvyniams naujiems darbams ir projektams pradėti: 4, 14, 25, 27.

Nepalankios spalio dienos Dvyniams, kai reikės būti ypač atsargiems 6, 13, 28.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA