REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje labai aiškiai pamatysite, kurlink einate ir geriau galėsite kitiems tai paaiškinti. Tinkami žodžiai ateis lengvai, be pastangų ir padės tiksliai išdėstyti mintis.

Savaitės viduryje nebus kada dvejoti. Jeigu aiškiai žinote, ko norite ir siekiate, dabar bus tinkamas laikas ir pakankamai jėgų įgyvendinti net keisčiausias ir neįtikėničiausias svajones.

Darbo savaitei baigiantis ir savaitgalį didės pasitikėjimas savimi, entuziazmas veikti – taip pat.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Dabar spindėsite, kad ir ką vilkėtumėte. Tačiau tamsiai raudona jums ypač tiks.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 19, 25, 34, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jums patinka žmonės, todėl gerai jausitės bet kokioje draugijoje. Vis dėlto venkite pesimistų ir niurzglių, neleiskite jiems gadinti jums nuotaikos.

TAURAS

Esate žmogus, o ne supervyras ar supermoteris, todėl neturėtumėte manyti ir kitiems leisti įtikėti, kad galite viską. Jeigu turėsite įvykdyti kokią sudėtingą užduotį, būtinai paprašykite draugo padėti ar patarti. Gal jis pats negalės, bet žinos tą, kuris pažįsta kažką, kuris gali… Žodžiu, suteikite galimybę jus supantiems žmonėms atskleisti geriausias savo savybes.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje prireikus ką aptarti ar apmąstyti ateities žingsnius, pakvieskite su tuo susijusius asmenis į savo namus. Čia vyraujanti gera atmosfera padės siekti optimalaus rezultato.

Savaitgalį įtampą gali kelti ginčas, nesutarimas su artimiausiais jūsų sąjungininkais, kai kiekvienas jausis teisus ir niekas nenorės nusileisti. Neverta užsispirti, verčiau ieškokite kompromiso, jeigu jaučiate, kad kitų žmonių ketinimai yra nuoširdūs ir tyri.

Laiminga savaitės spalva: mėlyna. Ši padės jums spindėti, jaustis užtikrintai, mąstyti aiškiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 8,13, 29, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Gražiai elkitės su tais, kurie jus vertina ir brangina.

DVYNIAI

Pirmadienį jus aplankys mūza arba pagaus įkvėpimas. Su naujai sutiktais žmonėmis, o pažinčių bus nemažai, norėsis bendrauti lengvai, žaismingai. Tiesą sakant, jums išties bus sunku nubrėžti ribą, ar patinka tik to žmogaus mintys ar jis išties jus žavi kaip priešingos lyties atstovas.

Antroje savaitės pusėje užduotys ir darbai privers mąstyti ir elgtis praktiškai, apgalvotai. Užtat savaitgaliui artėjant ir per laisvas dienas netrūks bendravimo, būsite susibūrimų ar vakarėlių siela, linksminsite aplinkinius, nors mintyse rimtai svarstysite karjeros žingsnius.

Laiminga savaitės spalva. Balta padės jaustis ir mąstyti nepriklausomai, kalbėti dalykiškai ir elgtis diplomatiškai.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 2, 7, 10, 23, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moka pasidžiaugti jūsų laime be šešėlio pavydo.

VĖŽYS

Įsitikinsite – šią savaitę mažiausiai tikėtini sprendimai bus patys geriausi. Gal todėl, kad būsite nusiteikę eksperimentams ir iššūkiams? Pasikliaukite savo instinktais ir nuojauta, leiskite sau būti keistais, kitokiais, tada idėjos kilstelės ne tik jūsų, bet ir aplinkinių „stogą“.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA