REKLAMA

​Kinų horoskopas spaliui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Svajonės antrąjį rudens mėnesį įgaus realų pagrindą. Metų valdovė Ugninė Beždžionė ragins įsimušti aukščiausią pavarą, tačiau spalio mėnesį valdantis žemiškasis (Žemės elemento) Zodiakas Šuo skatins atsižvelgti į praktiškąją pusę – ko, kuria kryptimi ir kokiomis sąnaudomis lekiame.

Atrodytų, šie ženklai prieštarauja vienas kitam, bet iš tiesų abu yra idealistai ir noriai bendradarbiauja. Nors Šuo pataria su skepsiu pasižiūrėti į realizavimo galimybes, tačiau vėjo iš burių neatima, optizmo lėkti per marias neužgesina. Toliau galime įgyvendinti savo tikslus, tik verta atsiminti, kad sveikas protas čia tikrai nepamaišys.

ŽIURKĖ

Pareigos ir laisvės

REKLAMA

Dalykiškieji Žiurkės ženklo atstovai spalį tarsi stovės apžergę du krantus. Viena koja remsis į darbą, kita – asmeninį gyvenimą. Dalykinė veikla šiuo metu iš jų reikalaus didelės ištvermės ir tikėsis iniciatyvos, namuose mylimi žmonės lauks daugiau jūsų dėmesio.

Turėsite elgtis atsargiai, apdairiai ir jautriai, kad nė viena pusė nenukentėtų. Svarbu kontroliuoti žodžius, gerai apgalvoti, prieš juos išsakant garsiai, taip pat stengtis, kad žodžiai ir darbai sutaptų, o pažadai būtų ištesėti.

JAUTIS

Autopilotu

Pribrendote pauzei? Spalį turėsite galimybę trumpam atsitraukti nuo reikalų ir įvykių tėkmės, palikti skubą ir mygančius reikalavimus užnugaryje. Kurį laiką, taip sakant, galėsite pasklandyti, įsijungę autopilotą.

Finansinių sunkumų šį mėnesį neturėtų kilti. Darbe palanku sumažinti susikaupusių užduočių šūsnį. Asmeniniame gyvenime verčiau venkite ultimatumų, kategoriškų reikalavimų ir principinių ginčų, tada galėsite mėgautis auksiniu rudeniu ir mėnuo bus puikus.

TIGRAS

Judesy

Spalį Tigrai turi galimybę užmegzti daugybę naujų ryšių. Vis tiek, vienišiai, neatrandate sau poros? Tikriausiai spalį ir neatrasite, jeigu jums labiau rūpės pragmatiški nei romantiški reikalai. Turintiems porą Tigrams partneris gali pradėti reikšti priekaištus, kas jiems sukels nemažai streso.

Taigi asmeniniuose santykiuose ir darbe spalį turėtumėte būti lankstesni, nusiteikę eiti į kompromisus. Ugninės Beždžionės metais ne viskas klostosi, kaip planuota. Dėl to nereikėtų pykti, nes, atrodytų, net visiškai nevykusi situacija, gali netikėtai baigtis laimingai.

KIŠKIS

Organizuotas atsitraukimas

Jūsų noras rūpintis kitais pastaruoju metu buvo labai paklausus. Nenuostabu, kad spalį pasijausite pavargę ar net visiškai išsunkti. Jeigu nesugebėsite atsakyti prašinėtojams, savaime tai nepraeis.

Niekas jums nepasiūlys pailsėti ir atgauti jėgų, jeigu patys tam nepasiryšite. Be to, darbe jums energijos ir jėgų prireiks, nes ten spalį bus tikrai kas veikti.

DRAKONAS

Pauzės mygtukas

Drakonams būdinga žaviai įplaukti į sceną ir taip atsidurti dėmesio centre. Gaila, spalį žiūrovų salėje gali ir nesusirinkti. Dabar taip pat nepalanku ryžtis naujoms pradžioms.

Nesiirkite prieš srovę, pataupykite jėgas. Spalį palanku kiek atsitraukti į šešėlį, mažiau dalyvauti viešumoje, o susitvarkyti namus ir/ar mintis. Meilėje paaiškės, kiek ištikimybės ir lojalumo jums reikia iki pilnos laimės.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA