REKLAMA

​Kinų horoskopas spaliui

REKLAMA

GYVATĖ

Sprendimas

Spalį gali sustiprėti šio ženklo atstovų siekis užsidaryti. Šiuo metu jis nebus pagirtinas, nes padarys daugiau žalos, nei duos naudos. Meilėje, asmeniniame gyvenime svarbiausia bus pasitikėjimas.

Darbe teks apsispręsti, ar šioje vietoje dar matote perspektyvų ar reikėtų ieškoti naujų kelių. Jeigu nuoširdžiai su savimi pasikalbėsite, dar įsiklausysite į širdies balsą, atsakymą rasite ir tada priimsite tinkamą sprendimą.

ARKLYS

REKLAMA

Geriau nebus

Pastaraisiais mėnesiais Arklio metais gimusiems vis iškildavo trukdžių, su kuriais vis tekdavo dorotis, o dabar užsidegs žalia šviesa.

Tiesą sakant, žalesnė, kažin ar būna, taigi spauskite gazą! Spalį tinka pradėti įgyvendinti savo vizijas ir planus. Laikas tam labai palankus. Tik, pasinėrę į veiklą, būkite atidūs aplinkiniams, ypač artimiems ir mylimiems žmonėms. Jums neturėtų tai kelti sunkumų.

OŽKA

Aukso vidurys

Dauguma Ožkos metais gimusiųjų spalį jausis tampomi į visas puses. Ar jums svarbu visur dalyvauti ir su visais būti, ar pirmiausia reikėtų pasirūpinti savimi ir savais reikalais? Jeigu neapsisprendžiate ar nesugebate teisingai pasirinkti, paskui nesistebėkite, kodėl imate burbuliuoti iš pykčio ir susierzinimo.

Ugninės Beždžionės metais, kai visko daug ir tempas didelis, kai sunku ką suplanuoti, galite pasijausti bejėgiais. Štai kodėl vertėtų sustoti, tik tada galėsite suprasti, kas su jumis vyksta ir kaip sau galėtumėte padėti.

BEŽDŽIONĖ

Įveikiamos kliūtys

Spalį šio ženklo atstovai susidurs su keliomis kliūtimis, bet, pasitelkę kūrybingumą, sugebės jas įveikti. Asmeniniuose santykiuose norėtumėte, kad viskas klostytųsi lengvai, paprastai, sklandžiai.

Savaime niekas nevyksta. Nors ir kaip banaliai skambėtų, atviras kalbėjimas apie jausmus padės kliūtis pašalinti, tada bendravimas ir taps sklandus.

GAIDYS

Juoko galia

Pastaruoju metų jūsų gyvenimas buvo chaotiškas? Jums tai netrukdė. Kai mažiau planuoji, kontroliuoji, tada mažiau tikiesi ir reikalauji iš kitų, lengviau žiūri į gyvenimą ir esi atlaidesnis kitiems.

O lengvumo, kai iškyla sunkumų ar griūva planai, gali suteikti juokas. Geras anekdotas, šmaikštus žodis tarsi akyse išsklaido susitvenkusią įtampą. Veiksminga ir nieko nekainuoja – pabandykite. Šeimoje, santykiuose spalį svarbi bus laisvės ir atsakomybės tema.

ŠUO

Bendravimo dovana

Spalį valdo Šuo. Po šiuo Zodiaku gimusieji šį mėnesį pajaus savo totemo paramą. Jie labiau pasitikės savimi, ryžtingiau imsis veiksmų.

Be to, sulauksite atpildo už legendinį šio ženklo lojalumą. Jeigu prireiks pagalbos, be sunkumų jos sulauksite, tik turite nugalėti kuklumą ir išdrįsti jos paprašyti. Darbe taip pat daugiau bendraukite. Tada įsitikinsite – taip lengviau ir greičiau pasiekti sėkmę.

KIAULĖ

Reali meilė

Spalio mėnesį Kiaulės ženklo atstovams svarbiausias bus asmeninis gyvenimas ir jo reikalai. Galbūt teks ką išsiaiškinti, išspręsti, tik nereikia to baimintis.

Mėnesį valdantis Šuo padės realiau pažvelgti į situaciją ir atrasti tinkamiausią išeitį. Jis neleis užliūliuoti savęs fantazijomis, nerealiais lūkesčiais, o tai sumažins nusivylimų ( ir padidins laimės) šansus ateityje. Dabar svarbu kalbėti ir žadėti atsakingai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA