REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (10 03-09 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Partnerio sprendimas paveiks (tikėtina, teigiamai) ne tik jo, bet ir jūsų finansinę padėtį. Tai nereiškia, kad tapsite nuo jo priklausomi. Galbūt mylimas žmogus pasiūlys verslo idėją, supažindins su potencialiu investuotoju ar būsimu verslo partneriu.

Po penktadienio lengvai, tarsi be pastangų kartu priimsite sprendimus, sutarsite dėl visko.

TAURAS

REKLAMA

Santykių situacija priklausys nuo to, kiek panaši jūsų gyvenimo filosofija ar panašios jūsų vertybės. Galbūt šiuo metu abu domėsitės religija, nauja gyvenimo filosofija?

Jeigu taip, gebėjimas dalytis svarbiausiais dalykais ir išgyvenimas žymiai sustiprins tarpusavio ryšį. Atverdami ne tik savo kūną, bet ir sielą, iš tiesų atveriate kelią tikrai meilei.

DVYNIAI

Šią savaitę, bent jau antrą jos pusę, apie nieką kitą, išskyrus meilę, negalėsite galvoti. Savaitgalį jūsų ženklą valdantis Merkurijus įeis į Dvynių astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, kur išbus iki spalio 24 dienos. Čia jau yra laimės planeta Jupiteris.

Vienišiams tai bus pats nuostabiausias laikas meilei ir pasimatymams. Naujiems įsimylėjėliams ir jau turintiems porą tai reiškia gerą žinią – su savo žmogumi jausite ne tik fizinį artumą, pasijausite artimi ir savo mąstymu. Dabar pokalbiai įkvėps, jaudins ir žavės.

VĖŽYS

Meilė sutuoktiniui arba partneriui ir jos stiprumas šią savaitę jums teiks daugiausia laimės. Jeigu turite vaikų, ypač pajausite tvirtą jus siejantį ryšį, net jei praeityje patyrėte gilių santykių duobių.

Jūsų abiejų atsidavimas šeimai ir lojalumas vienas kitam bus tie klijai, kurie sulipdo atskiras dalis į visumą. Šiomis dienomis gerai jausitės, leisdami laiką su šeimos nariais ir vienas kitu.

LIŪTAS

Šią savaitę mąstysite apie šeimos narius, rūpinsitės šeimos reikalais. Antroje savaitės pusėje Merkurijus, esantis santykių ženkle Svarstyklėse, įeis į Liūtų astrologinio būsto Komunikacijos sektorių.

Čia jau svečiuojasi gerovės ir laimės planeta Jupiteris, kuris jus skatina plėsti savo sąmonę, mąstymą ir požiūrį į santykius bei bendravimą poroje. Dabar taps lengviau priimti svarbius sprendimus, kurie palies jus ir jums brangų asmenį.

MERGELĖ

Su mylimu žmogumi šią savaitę pasidalysite paslaptimi, kuri neįtikėtinai sustiprins tarpusavio ryšį. Galbūt praeityje vis susilaikydavote, nutylėdavote, baimindamiesi atstūmimo ar kad liksite nesuprasti, tačiau šią savaitę tai pasikeis. Jo ar jos žodžiai ar veiksmai šiomis dienomis tarsi taps signalu, kad galite savo mylimu žmogumi pasitikėti.

SVARSTYKLĖS

Esate pavydėtinoje situacijoje. Jupiteris – laimės, gerovės ir plėtros planeta – šiuo metu yra jūsų ženkle. Jis stengiasi jus palaikyti, įkvėpti, siekiant tikslų darbe ir asmeninėje srityje, įgyvendinant savo svajones.

Jeigu turite porą, greičiausiai pastaruoju metu gerai jaučiatės vienas kito draugijoje. Vienišoms Svarstyklėms atsiveria naujos romantinės galimybės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA