REKLAMA

Spalio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Venera – meilės, aistros ir harmonijos planeta – spalio 18-ąją įeis į filosofišką, atradimams ir nuotykiams pasirengusį Šaulio ženklą. Čia ji išbus iki lapkričio 11 dienos.

Taigi dalį spalio ir lapkričio jausime šio dangaus kūno poveikį. Jis bus romantiškas su egzotikos prieskoniu. Sieksime, kad meilė mums atskleistų naujus horizontus, atvertų naujas perspektyvas ir požiūrius. Turintiems mylimą žmogų šalia, spalį norėsis kartu leistis į šiuos atradimus ir patyrimus.

Visiems vertėtų įsidėmėti laikotarpį nuo spalio 25-29 dienos. Šias kelias dienas Venera atsidurs ne itin patogiame aspekte Neptūnui. Iliuzijų, sapnų ir svajonių planeta kels sumaštį, skatins apgaulę ar saviapagaulę meilės reikaluose.

Tik spalio 26-ąją galingasis Jupiteris kiek sušvelnis padėtį, bet trumpam. Užtat spalio 29 dieną Saturnas pasirūpins, kad į meilę žvelgtume rimtai. Šis griežtuolis reikalaus iš mūsų atsakomybės, brandos ir atsidavimo, kuriant tvirtą, ilgalaikį tarpusavio ryšį.

REKLAMA

Gera žinia – taps aišku, kad tai, ką sukūrėte ar šį spalį kuriate, yra tikra.

AVINAS

Spalį Avinai trokš naujų ir jaudinančių patyrimų gyvenime ir meilėje. Jiems norėsis, kad meilė ne uždarytų, o kaip tik atvertų, praturtintų jų protą ir sielą.

Turintiems porą šio ženklo atstovams stos palankus laikotarpis su partneriu patyrinėti temą ar sritį, kurią jau seniai nusižiūrėjote. Gal nuspręsite mokytis naujos kalbos, tyrinėsite naują filosfijos ar psichologijos kryptį.

Kai kurie kartu išsiruoš į tolimą egzotišką kelionę, kuri privers persidėlioti straigtelius galvoje, pamatyti daug ką kitaip. Šis patyrimas bus neįtikėtinai stiprus, todėl jo ilgai nepamiršite arba nepamiršite niekada.

Spalio 29-ąją turėsite pasitikrinti, ar su mylimu žmogumi jus sieja bendros vertybės, ar jūsų įsitikinimai nesikerta. Jei kertasi, gali būti probelmų.

TAURAS

Spalio 18 dieną Venera įeis į Taurų astrologinio būsto Finansų sektorių. Svarbūs taps piniginiai reikalai, bendros jūsų ir partnerio pajamos ir išlaidos.

Galbūt kai kurie kartu nutars „sumesti“ savo algas ar atidaryti bendrą sąskaitą ir pirmąkart pasiskirstys, kuris kokią atsakomybę prisiima. Dabar kalba eis ne apie „mano“ ar „tavo“, o apie „mūsų“.

Kad ir kaip tai gąsdintų savarankiškuosius Taurus, galiausiai jie pasiryš tai padaryti dėl santykių. Kita vertus, šį mėnesį jūsų partneris gali priimti gyvybiškai svarbų sprendimą, kuris ateityje labai sustiprins jo finansinę padėtį. Žinoma, tai bus naudinga jums abiem.

DVYNIAI

Spalis bus lemtingas mėnuo jūsų širdies reikaluose. Kai spalio antroje pusėje Venera įeis į Dvynių astrologinio būsto Partnerystės sektorių, turintieji porą ar vieniši išgyvens harmoningą laikotarpį.

Iki lapkričio 11 dienos mėgausitės jūsų poroje įsivyravusia draugiška, rūpestinga atmosfera ir partnerio rodomais meilės ir atsidavimo ženklais. Jeigu dar neseniai susitikinėjate, galbūt spalį nuspręsite sutvirtinti savo ryšį, įsipareigoti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA