REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jei kreipsite dėmesį į kiekvieną smulkmeną, galva sprogs nuo informacijos. Pirmomis savaitės dienomis viską darykite lėtai, bet ne per lėtai, kad nepamestumėte galvos, įsigilinę į kokį dalyką.

Savaitės viduryje pademonstruosite, kokie geri jūsų ketinimai ir kaip jums rūpi žmonės, su kuriais jums tenka susidurti. Antroje savaitės pusėje pastebėję prastai nusiteikusį žmogų, sugebėsite jį pralinksminti kokia nors netikėta replika ar juokinga mimika. Savaitgalį skirkite poilsiui, jums tikrai jo reikia.

Laiminga savaitės spalva. Gundanti raudona visada jums tinka, nes pabrėžia aistringąją jūsų asmenybės pusę.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 6, 13, 25, 30, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Linksmi, sąmoningi ir smalsūs žmonės padės jums į gyvenimą pažvelgti naujai.

TAURAS

Kai gyvenime atsiranda daugiau romantikos, viskas atrodo žymiai gražiau. Muzika skamba geriau. Menas yra įdomesnis ir labiau intriguojantis. Pinigai irgi įgyja kitą prasmę, nes suteikia daugiau galimybių. Taigi pirmomis savaitės dienomis sklandysite ant meilės ir romantikos debesies.

Jau antroje jos pusėje teks nusileisti ant žemės. Gal ruduo bus kaltas, kad noriai pasinersite į nostalgišką nuotaiką? Vis dėlto sugebėsite mėgautis kasdienybe, kiekvienu jos aspektu, net ir visiškai neįdomiu ar erzinančiu. Gali apimti tingulys, pasistenkite jam nepasiduoti. Savaitgalis suksis apie meilę, draugystę, santuoką, aistrą ir pavydą. Žodžiu, bus karšta.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna, derinama su balta ar švelniai rožine, pabrėš jūsų žavesį.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 10, 12, 19, 21, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi tie, kurie yra paprasti, nesmukdantys, sugebantys juoktis iš širdies. Šalia tokių žmonių jūs atsiskleidžiate, sužydite.

DVYNIAI

Nors ir kokie bendravimo ekspertai būtumėte, pirmomis savaitės dienomis bus sunku susišnekėti su žmonėmis, ypač su savo šeimos nariais. Dabar geriau siųsti el.laišką, nei skambinti. Mažiau kils emocijų ir nesusipratimų per jas.

Trečiadienį ir antroje savaitės pusėje jums daug geriau seksis atrasti tinkamų žodžių, ypač jei juos sakysite savo širdies damai ar džentelmenui. Nors turėsite daug darbo artinantis savaitgaliui, tačiau būsite labai laimingi, nes svajosite apie kažką, kas jums kaip mat pakels nuotaiką. Savaitgalį būsite priversti pagalvoti apie save, sveikatos ar savijautos būklė privers tai padaryti.

Laiminga savaitės spalva. Galite puoštis visomis spalvomis, tačiau labiausiai spindėsite, vilkėdami mėlynų ar turkio atspalvių drabužius.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 12, 22, 31, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Seni ir išmintingi žmonės jus veiks raminamai.

VĖŽYS

Jeigu savaitės pradžioje sutelksite dėmesį, pastebėsite svarbias užuominas ar detales. Tik analizuojant visada kyla rizika pernelyg užsižaisti ties detalėmis. Pirmomis savaitės dienomis tinka tvarkytis namus, gal už sofos rasite užmestą jums svarbų daiktą, kurio taip ilgai ieškojote?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA