REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje dominuos namų reikalai, kurie suksis ne tik apie buitinius rūpesčius, bet ir kaimynus, kambariokus, buto šeimininkus ar augintinius. Jums rūpesčių gali kelti finansinis reikalas, sutartis ar pavedimas. Prieš pasirašydami, būtinai išsaiškinkite detales. Savaitgalis bus intensyvus.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė ir tamsiai mėlyna padės jaustis gerai ir užtikrintai.

Laimingi savaitės skaičiai: 19, 23, 26, 39, 40, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jums reikia giliaprasmių, sąžiningų žmonių, kurie sugeba drąsiai išsakyti savo nuomonę.

LIŪTAS

REKLAMA

Savaitės pradžioje jums labiausiai rūpės susitvarkyti savo finansus. Tik pernelyg visko nesureikšminkite, atminkite posakį, kuris paaiškina, ką už pinigus gali nupirkti ir ko ne.

Taigi savaitės viduryje įsitikinsite, kad draugų tikrai už jokius pinigus neįsigysi, todėl džiaugsitės, kad jie yra jūsų gyvenime. Draugai dominuos ir antroje savaitės pusėje.

Galbūt dažniau su jais tomis dienomis pasimatysite, pasikalbėsite, dalysitės nutikimais ir atradimais. Savaitgalį mąstysite apie gyvenimą. Įžvalgos bus įdomios, savo gilumu jus nustebins.

Laiminga savaitės spalva. Rinkitės baltą, o prie šios derinkite vieną ar kelias ryškias spalvas. Taip patys geriau jausitės ir atrodysite linksmesni.

Laimingi savaitės skaičiai: 9, 13, 15, 18, 34, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Ieškokite, susipažinkite, bendraukite su linksmais, optimistiškais žmonėmis, kurie per gyvenimą eina šokio žingsniu.

MERGELĖ

Tvarkydami darbo stalą, automobilį ar namus savaitės pradžioje, šitaip sugebėsite surikiuoti savo mintis. Štai kokią dvigubą naudą duos jums tvarkymasis. Antradienis tinkamas visomis pajėgomis pradėti naują užduotį, darbą ar sumanymą.

Tik antroje savaitės pusėje atidžiai skaičiuokite išlaidas. Šiuo metu svarbu neišlaidauti ir atsakingai elgtis su pinigais. Jus gali sukaustyti neryžtingumas, nes niekaip negalėsite apsispręsti. Savaitgalį svarstysite visus „už“ ir „prieš“, ieškosite faktų ar jūsų nuomonę patvirtinančių dalykų. Tai tipiška jums: prieš kažko imdamiesi, turite ištirti, kur veliatės.

Laiminga savaitės spalva. Vilkėkite lengvus, laisvus, šviesius drabužius. Prie jų derinkie papuošalus su rožiniu kvarcu.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 10, 12, 20, 41, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – optimistas. Su tokiu galite daug pasiekti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje sužibėsite gražiausia savo savybe – negebėjimu laikyti pykčio ar nuoskaudų. Tai suprantate kaip purvą, netvarką, atstumiančius dalykus, kurių netoleruojate savo aplinkoje, juo labiau nenorite to nešiotis savyje. Verčiau energiją eikvosite gražiems, geriems ir daug svarbesniems dalykams.

Antroje savaitės pusėje parodysite kitą auksinio apdovanojimo vertą savybę – gebėjimą klausytis. Taip ne tik pelnysite aplinkinių simpatijas ir dėkingumą. Vienišiai ištempę ausis ir atidžiai klausydami gali pelnyti dar daugiau taškų, tai yra šitaip atkreipti patikusio asmens dėmesį į save.

Nuo trečiadienio iki penktadienio daug bendrausite, patirsite gerų emocijų, bet savaitgalį nuotaiką numuš piniginiai reikalai. Galite juos pataupyti, laisvas dienas leisdami namuose ant sofos, klausydamiesi patinkančios muzikos, gamindami skanų maistą ar žiūrėdami patinkančius filmus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA