REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Violetinė padės susikaupti, veikti organizuotai.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 9, 17, 29, 31 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nemato jokių problemų kasdienybėje, kad ir kiekvieną dieną, sukurti sau ir kitiems šventę. Jūs irgi tai galite.

SKORPIONAS

Pirmadienį gauta informacija jums labai pravers. Taps aiškiau, kur einate arba kur turėtumėte. Paskambinkite draugams ir kitiems žmonėms, kuriais pasitikite, kad užsitikrintumėte saugų užnugarį. Jeigu savaitės pradžioje to paties paprašys jūsų draugas, neatsakykite, juk nežinote, kada patiems prireiks jo paslaugos.

REKLAMA

Antroje savaitės pusėje bus sunkiau priimti sprendimus. Kai iškils jums nemaloni ar sudėtinga situacija, atminkite: kartais geriau nusileisti dabar, kad laimėtumėte vėliau. Savaitgalį būsite labai pasitikintys savimi ir drąsūs, jausite aplinkinių pagarbą, todėl stengsitės nieko nenuvilti.

Laiminga savaitės spalva. Šviesios spalvos kaip rožinė ar žydra padės jums ugdyti kantrybę ir elgtis švelniau.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 8, 12, 19, 20, 37 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Meniški, kūrybingi žmonės įkvėps kai ką keisti savyje ar savo gyvenime.

ŠAULYS

Pirmomis savaitės dienomis kai kurie žmonės tiesiog varys jus iš proto, tačiau nesiaiškinkite ar nedalykite pamokymų. Verčiau susitelkite į darbus, nes jų laukia visa krūva, ir nesileiskite įveliami į muilo operas. Už santūrumą jums bus atlyginta.

Nuo savaitės vidurio tapsite mėgstamiausiu žmogumi savoje aplinkoje. Ketvirtadienį ir penktadienį galėsite toliau rinktis komplimentus, tačiau širdyje kažkas krebždės ir neduos jums ramybės.

Savaitgalį skirkite sau laiko, kad išsiaiškintumėte, kas būtent tai yra. Kreipkite dėmesį ne tik į mintis, bet ir sapnus ar nuojautas. Jei susipainiosite, pasikalbėkite su draugu.

Laiminga savaitės spalva. Žalia jums suteiks to, ko dabar jums labiausiai trūksta. Užteks ir žalių papuošalų ar aksesuarų.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 7, 8, 14, 22, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi po Šaulio ženklu gimę asmenys.

OŽIARAGIS

Skambutis iš toli savaitės pradžioje atneš jums svarbią žinią ir labai pakels nuotaiką. Jeigu kitame laido gale bus jūsų senas geras draugas, iš džiaugsmo neturėsite kur dėtis.

Trečiadienį teks nusileisti ant žemės ir grįžti prie praktiškų reikalų. Reikės plušėti iš širdies, o atlygio ir padėkos sulauksite po kurio laiko. Būkite kantrūs. Savaitgalį darbo reikalus užgoš bendravimas su maloniais ir geranoriškai nusiteikusiais žmonėmis. Draugai – pačios geriausios būtybės žemėje.

Laiminga savaitės spalva. Šviesūs, pasteliniai tonai padės patiems jaustis ir su kitais elgtis švelniau.

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 14, 23, 30, 32, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Vaikai suminkštins jūsų širdį ir prajuokins.

VANDENIS

Gali atrodyti, kad aplinkiniai gyvena kitame pasaulyje, bet dėl to greičiausiai kalti ne jie, o jūs. Jeigu kas nors nepatinka ar norite paaiškinti, kaip mąstote ar jaučiatės, tai pirmyn – išsakykite tai žodžiais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA