REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Savaitės viduryje galimi malonūs susidūrimai su nepažįstamais žmonėmis. Jie pakels jums nuotaiką. Antroje savaitės pusėje kils noras atsiriboti nuo aplinkinių. Verčiau nedarykite to. Jums šiuo metu labai svarbu bendrauti, išlaikyti ryšį su žmonėmis. Savaitgalį mintys suksis apie darbą, karjerą ir profesines ambicijas, tačiau nuo jų atitrauks norintieji su jumis pasikalbėti.

Laiminga savaitės spalva. Turkio atspalviai įkvėps susigalvoti naujų, beprotiškų idėjų ir imtis veiklos.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 9, 17, 22, 39, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi, kurie jus pamatę nuoširdžiai džiaugiasi ir jumis rūpinasi. Pavyzdžiui, gimusieji po Vėžio ženklu.

ŽUVYS

REKLAMA

Kartais geriausia, ką galite padaryti, tiesiog klausytis. Labai daug atsakymų ateis tarsi savaime. Jeigu vis dėlto reikės priimti sprendimą, pasikliaukite intuicija. Susilaikykite, jeigu norėsis išsakyti kitiems, ką apie juos manote, ypač jei ta nuomonė gana kritiška ar pikta.

Antroje savaitės pusėje, jeigu prikąsite savaitės pradžioje liežuvį, sulauksite jus supančių žmonių komplimentų, padėkų ir gal net pinigų. Jeigu kils problemų su draugais, pamąstykite, ką jūs galėtumėte padaryti (ne vien kaltinti kitus), kad reikalai pasitaisytų. Savaitgalį būkite sau geri, draugaukite su savimi, mylėkite save ir mažiau kritikuokite.

Laiminga savaitės spalva. Alyvinė, violetinė ir rožinė turėtų šiomis dienomis atsirasti jūsų aprangoje. Jos padės susivokti jausmuose ir juos išreikšti.

Laimingi savaitės skaičiai: 15, 23, 35, 37, 44, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi džiaugsmingą ir atvirą širdį.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA