REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (10 10-16 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Būsite pasiryžę šiomis dienomis išsiaiškinti, kaip geriausiai suderinti asmeninius poreikius ir atiduoti duoklę šeimai, poros gyvenimui. Visada troškote sąžiningų, tiesiog tobulų santykių, todėl dabar stengsitės, kad tokius turėtumėte ar išlaikytumėte.

Savaitgalį jausitės emociškai susisaistę. Viskas gerai, tik atminkite: mylėti ir atsiduoti kitam – dar nereiškia prarasti savo individualumą ir savitumą. Įmanoma suderinti abu.

TAURAS

REKLAMA

Gali būti sunku šią savaitę susikalbėti su mylimu žmogumi. Jei tik įmanoma, laikykitės atokiau nuo jautrių temų ar tokių, kurios įžiebia partnerio pyktį, jį skaudina.

Žinoma, jeigu pribrendo laikas nepatogiam pokalbiui, tada niekur nedingsite. Tik turėkite omenyje, kad po antradienio ir jūs būsite lyg sprogūs mišiniai, galite gana greitai užsidegti, todėl būkite kantrūs ir atsargūs.

DVYNIAI

Meilės gyvenimas šią savaitę bus nestabilus. Tai nebūtinai reiškia problemas. Greičiausiai su partneriu perkursite santykių taisykles, kad abu poroje jaustumėtės gyvi, kad santykiai būtų gyvi, nesustabarėję. Kartu galite tai pasiekti, tik viskas priklausys nuo to, ar jūs imsitės iniciatyvos.

VĖŽYS

Kalbėdamiesi su mylimais žmonėmis, ypač partneriu, būkite atsargūs. Labai tikėtina, šią savaitę galite greitai įsivelti į konfliktus dėl namų, buitinių, kasdienių reikalų, taip pat situacijos, kurią matote skirtingai.

Žinoma, abu poroje turite pripažinti, kad vienas negali būti visada teisus, valdyti situacijos, todėl reikia derėtis ir taikytis. Šiuo metu nebus labai lengva kartu ieškoti kompromisų. Būkite kantrūs, atidžiai pasirinkite žodžius, tada viskas baigsis gerai.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pokalbis su mylimu žmogumi suteiks džiaugsmo. Link savaitės vidurio ir kitomis dienomis bendravimas taps sudėtingesnis, nes sunkiau leisitės į kompromisus.

Jūsų ir partnerio nuomonės bei požiūriai gali išsiskirti arba abiem pritrūks kantrybės į tai įsiklausyti. Galbūt šiomis dienomis nesulauksite įkvėpimo ar jaudulio, kurio paprastai gaudavote iš partnerio, todėl jausite nepasitenkinimą?

MERGELĖ

Šią savaitę mažiausiai norėsite su partneriu diskutuoti apie pinigus. Ši tema gali šiuo metu jums būti ypač opi ar nemaloni, netgi kelti panieką, todėl partneriui (dėl jums žinomų priežasčių) galite nepagailėti piktų ir kandžių žodžių.

Vertėtų nuo to susilaikyti. Jeigu būtinai norite išsisakyti, kas jus skaudina, verčiau rašykite laišką, taip labiau kontroliuosite įžeidžių pasisakymų srautą. Tačiau laiško šią savaitę mylimam žmogui nerodykite, palaukite kitos. Iki tol nurimsite ir galėsite elgtis ramiai, nepriskaldyti iš adatos vežimo.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę visą dėmesį sutelksite į santykius. Savaitgalį stos Mėnulio pilnatis, kuri stipriai veiks Svarstyklių astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Mėnulis šiuo metu bus labai arti Urano, staigių pokyčių ir virsmų planetos.

Tai gali reikšti viena – su partneriu patirsite bendrų emocinių įvykių pačiu netikėčiausiu būdu. Jūsų ryšys dėl to stiprės, o įvairiausios jūsų poros keistenybės tik suteiks šiam ryšiui daugiau kuro, kad liepsna degtų karščiau ir ilgiau.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA