REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje jausitės tarsi patekę į juodai baltą filmą. Šis patyrimas sukels malonų jaudulį. Jus supanti aplinka bus įdomi, o bendravimas su aplinkiniais prisotintas reikšmingų ir prasmingų pokalbių.

„Pakrauti“ šių pasikalbėjimų, savaitei įpusėjus užsikabinsite už naujos idėjos, niekaip negalėsite jos išmesti iš galvos. Penktadienį pasinaudosite kitu žmogumi, kad pasiektumėte, ko norite. Tik būkite sąžiningi ir dosnūs, pasirūpinkite, kad ir jis iš to kažką laimėtų. Savaitgalį po sėkmingai įgyvendinto reikalo mąstysite apie naujas aukštikalnes.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai žali tonai padės jums nusiraminti, gerai jus veiks.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 13, 24, 32, 38 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Leiskite laiką su ramiais, diplomatiškais žmonėmis, kurie geba išsakyti konstruktyvią, nesmukdančią kritiką.

TAURAS

Kad ir kaip mylėtumėte artimuosius ar draugus, jūsų darbo ir gyvenamos aplinkos žmonės savaitės pradžioje turės jums daugiau įtakos. Būkite diplomatiški, žavūs, bet tvirtai laikykitės savo pozicijos.

Nepalikite valdymo pultelio be priežiūros. Jokių kavos pertraukėlių, kai laukia svarbūs darbai. Tam turėsite laiko antroje savaitės pusėje.

Jei teks keliauti lėktuvu šiomis dienomis, kelionė bus sėkminga. Savaitgalį keistas pokalbis su vienu žmogumi paliks jums ne itin malonų jausmą. Pernelyg šito nesureikšminkite, tai kaip oras, kuris pasikeis, ir netrukus pamiršite, kas buvo prieš tai.

Laiminga savaitės spalva. Švelnios rudeniškos spalvos pabrėš jūsų temperamentą, padės su šypsena priimti kritiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 10, 12, 17, 30, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Atverkite plačiai akis ir pabūkite gamtoje. Tai, ką ten atrasite ar sutiksite, atneš jums laimę.

DVYNIAI

Kalbėdami su žmonėmis, netgi su tais, kuriuos gerai pažįstate, apgalvokite žodžius, prieš ištardami juos garsiai. Jegu manote, turite puikų humoro jausmą, pasinaudokite juo. Geras juokas pokalbio pradžioje padės prikaustyti klausytojų dėmesį.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje bus daug darbų, taigi laiko juokams nebeliks. Šiomis dienomis gali laukti tam tikras nusivylimas ar sumaištis. Savaitgalį atsigausite. Sekmadienį tarsi aplankys nušvitimas, viskas paaiškės ir įgaus prasmę.

Laiminga savaitės spalva. Turkio atspalviai padės veikti spontaniškai, tapsite nesulaikomi.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 12, 18, 20, 29 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris už jūsų stovi tarsi siena.

VĖŽYS

Pirmomis savaitės dienomis jausitės taip, lyg kas būtų jums prisukęs energiją. Pasistenkite nepersidirbti ir anksti eikite ilsėtis. Paskaitykite knygą, pasižiūrėkite mėgstamą filmą, pasipliuškenkite vonioje.

Likusiomis savaitės dienomis išlaikysite šią ramą, susikaupusią nuotaiką, netgi dideliame šurmulyje ar skuboje dėl jos sugebėsite pastebėti svarbius ir prasmingus dalykus. Savaitgalį leiskite pasireikšti jūsų keistenybėmis, mėgaukitės jomis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA