REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje romantiniai vandenys gali būti neramūs. Kita vertus, tam tikrame nesutarime ar konflikte visada slypi pokyčio galimybė. Ji geriau už laikymąsi įsikibus į tai, kas paseno ir nebeveikia.

Nuo savaitės vidurio norėsite veiksmo, todėl tyrinėsite visas įmanomas romantines galimybes. Vienišiai turi šansą sutikti įdomią asmenybę, tik jos neatstumkite dėl to, kad atrodys esanti „ne jūsų tipo“.

Savaitgalį turintieji porą svarstys, kas už ką atsakingas, kuriems žmonėms rūpite, o kuriems ne, kaip kartu judėti į priekį… Lėtinkite tempą ir apie viską iš eilės, o ne iškart. Tada viskas bus gerai.

REKLAMA

TAURAS

Nuotaikos svyruos, aistros kais dažniau nei įprastai. Tai gali kelti nerimą, bet ir jaudinti, priversti širdį sparčiau plakti.

Stebėkite, kaip bendraujate su aplinkiniais, pasistenkite nepriimti visko už gryną pinigą. Kiti žmonės jums dalijantys romantinius patarimus gali ir klysti, turėti kažkokių slaptų, jiems naudingų motyvų.

Nuo penktadienio ir per visą savaitgalį turėsite galimybių geriau perprasti širdies reikalus. Nerkite į meilės paslapties tyrinėjimų gelmę.

DVYNIAI

Kreipkite dėmesį į staiga šovusias mintis apie savo ar draugų meilės reikalus. Galbūt sugalvosite suvesti jums žinomus, tarpusavyje nepažįstamus, bet, jūsų manymu, gerai derančius žmones? Bus smagu prisiimti piršlio ar piršlienės vaidmenį.

Susiporavę Dvyniai antroje savaitės pusėje gali susipykti, bet turėtų sugebėti pasiekti saldų susitaikymą. Vienišiams atrodys, kad nebevaldo asmeninės situacijos, bet taip nėra. Tai tik natūralūs gyvenimo pakilimai ir nuosmukiai.

Savaitgalį pasistenkite išsiaiškinti savo ir mylimo žmogaus jausmus. Kaip sakant, padėkite kortas ant stalo, visiškai nesvarbu, ar slepiate kozirius ar „dešimtkes“. Sąžiningumas dabar leis judėti į priekį.

VĖŽYS

Jei kas ir baiminasi artumo ar santykių, dažniausiai tikrai ne jūs. Tačiau šios savaitės pradžioje kai kuriems Vėžiams gali būti sunku ištarti „taip“, jie ilgiau dvejos, mąstys, kažko baiminsis. Pasitikėkite savo nuojautomis. Jeigu jums reikia laiko apgalvoti sprendimą, taip ir padarykite, nesileiskite skubinami.

Užsiimkite kokia raminančia, mintis atitraukiančia veikla, nueikite pasportuoti, į jogos pamoką ar pasivaikčiokite paupyje. Tai padės tvirčiau pajausti žemę po kojomis. Savaitgalį greičiausiai sulauksite patvirtinimo, pozityvių pasekmių dėl to, kad neskubėjote romantiniame reikale.

LIŪTAS

Pasistenkite į romantinę situaciją pirmoje savaitės pusėje nereaguoti paviršutiniškai, paieškokite giliau slypinčių prasmių. Vėliau bus sunku susikaupti, kai būsite įtraukti į aistrų ir veiksmų sūkurį.

Savaitgalis bus ramesnis. Žinosite, ko norite, tik negalėsite to ateiti ir pasiimti, teks apgalvoti geriausius aplinkkelius. Švelnumu daugiau pelnysite nei įžūlumu.

MERGELĖ

Mėgindami suvaldyti savaitės pradžioje kilusias emocijų audras tik kovosite su vėjo malūnais. Išeikite trumpam pasivaikščioti ir pasikalbėti su draugu. Jeigu turite porą, būkite atsargūs – neišsikraukite ant jo ar jos vien dėl to, kad šiuo metu patiriate stresą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA