REKLAMA

Kai pavasaris ateina rudenį

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kalba eina ne apie kalendorinį rudenį, orų prognozėms astrologai neturi įtakos. Žvaigždės kitą savaitę taip išsidėstys danguje, kad mūsų jausmai primins pavasarines audras su žaibais ir perkūnijomis. Visi, kurie patyrė didelę tikrą meilę ir kurie tokios ieško, ilgėsis ir trokš tai patirti.

Saulė Skorpione didins aistras, todėl jokių kompromisų, jokių „pusiau“, „kažkiek“, „galbūt“ nebus, tik gilūs ir tikri jausmai. Labai jautriai užčiuopsime ne tik savo ir kitų svajones, bet ir netikrumą, melą, klastą. Gali išaiškėti apgavystės ir išdavystės.

Santykiai, kurie neturi stipraus pagrindo, sugrius. Iš griuvėsių sulapos nauja meilė – didelė, stipri, tikra. Gyvenimo meilė.

Jausmų pavasaris prasidės kitą savaitę, spalio 18 dieną, kai Venera įeis į Šaulio ženklą. Ši meilės planetos padėtis skatins norą džiaugtis, mėgautis gyvenimu. Net labai uždari ir santūrūs žmonės dabar išdrįs atsiverti, užkalbinti nepažįstamuosius, flirtuoti, susipažinti, atskleisti jausmus. Į mūsų kasdienybę sugrįš lengvumas.

REKLAMA

Vis dėlto šio lengvumo sieksime ne bet kokia kaina, nes santykiuose norėsime tiesos, atvirumo. Taip nutiks dėl Saturno, kuris prisijungs prie Veneros viešinčios Šaulyje. Nebus jokios suvaidintos darnos, užspaustų neigiamų jausmų, netikrumo vardan šventos ramybės arba blizgančio fasado, nes taip svarbu „ką žmonės pasakys“. Jei poroje vienas kito laikėmės iš įpročio, suvoksime, kad šito mums per mažai, sieksime svajonių santykių.

Taigi savaitei baigiantis, spalio 23 dieną, pajausime į paviršių besiveržiančius jausmus, kai Saulė įeis į aistringą, stiprų, kategorišką ir bekompromisį Skorpioną. Ne tik svajosime apie didžią meilę. Sekmadienį ir kelias dienas po jo gausime šansą ją sutikti, jei dar neturėjome tokios laimės. Meilės stebuklai taps įmanomi. Kartu esančios poros supras, ką turi daryti, kad išliptų iš krizės.

Saulė Skorpione sujungia mus su praeitimi, labai tolima (jeigu tikime, kad gyvename ne vieną gyvenimą, suprasime kokia). Galime sutikti žmogų, kuris kadais mums buvo svarbus, bet per nesusipratimus ar nepalankias aplinkybes išsiskyrėme. Dabar yra šansas atkurti ryšį, tik šį sykį – su laiminga pabaiga.

Ateinantį sekmadienį ir kelias dienas po jo, jei būsime jautrūs, užčiuopsime, ką tik nujautėme, suprasime, kas mus ir partnerį daro laimingus, kaip realizuoti savo svajones, kurti santykius, kuriuose mūsų širdis dainuoja, kur jaučiamės saugūs ir laimingi.

AVINAS

Venera bus jums palankioje padėtyje, todėl minėtos dienos jums bus džiaugsmingos ir lengvos. Gal Marsas kiek stabdys jūsų polėkį, tačiau žmones apžavėsite ir be jo – savo atviru ir nuoširdžiu būdu.

Saulė dabar dėbsos į Avino ženklą gana šaltai, užtat padės susivokti. Jei vis kurdavote santykius, kuriuose paskęsdavote, praradę savitumą, priversti atsisakyti polėkio, taip netekdami gyvenimo džiaugsmo, dabar tiesiog sužydėsite.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA