REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmomis savaitės dienomis gali atrodyti, kad gyvenate pasaulyje aukštyn kojomis. Stebėkite žmones, koncentruokitės į juos, tada galva neapsisuks ir susierzinimo bus mažiau. Savaitės viduryje pasaulis „atsivers“ ir apims jausmas – viskas grįžo į savo vietas, tvarka bus atstatyta.

Nuo ketvirtadienio galite tikėtis ir nuotykių, nors penktadienio kelyje gali pasitaikyti kliūčių. Mėgaukitės kelione ir gamta, tai yra nepamirškite dairytis ir grožėtis pasauliu, tada ir kliūtys nebeerzins. Jums svarbių žmonių šypsenos nuskaidrins savaitgalio dienas.

Laiminga savaitės spalva. Alyvinė ir violetinė jus švelnins, gludins aštrius kampus.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 8, 11, 17, 20, 32 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi drąsos, bet ir lengvumo, neapsunkina aplinkinių savo nuotaikomis ar bėdomis.

TAURAS

Pirmadienį ir antradienį svajosite apie ateitį – ką norėtumėte ateityje dirbti, kokia veikla jums teiktų daugiausia malonumo ir džiaugsmo, kur norėtumėte gyventi ir su kuo. Norėsite tai aptarti su artimu draugu.

Antroje savaitės pusėje mąstysite apie greitį – pernelyg skubate ar vėluojate? Penktadienį pasitiksite patenkinti savimi, visa įgaus prasmę, jungsis tarpusavyje, sukris į vietas. Savaitgalį dabartis bus įdomesnė už ateitį, galbūt nutarsite pasivaikščioti po parduotuves, paieškoti ko gražaus sau ar jau pamąstyti apie Kalėdines dovanas artimiesiems?

Laiminga savaitės spalva. Rožinė padės susijungti su savo siela, atpažinti tikrąsias vertybes, kurios pasimetė ir jų nebematote per kasdienius rūpesčius.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 6, 8, 17, 39, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi tie, kurie padeda jums siekti laimės ir moka kartu ja džiaugtis.

DVYNIAI

Galite jaustis nusivylę savo darbu, darbo vieta, karjeros galimybėmis ir svajoti apie pokyčius. Tiesą sakant, pirmadienį vaizdas bus išskydęs, todėl geriau jokių judesių nesiimti. Apie savo jausmus ir pojūčius pasikalbėkite su draugu savaitės viduryje.

Ketvirtadienis bus nuostabus, o penktadienis ir šeštadienis pareikalaus didelio jūsų susikaupimo. Dėl jo sugebėsite nuveikti šimtus darbų vienu metu. Netikėta šypsena ar iš nepažįstamo žmogaus išgirstas komplimentas pakels nuotaiką visam savaitgaliui.

Laiminga savaitės spalva. Palanku šiomis dienomis rinktis žemės tonų, tamsesnes spalvas.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 8, 12, 14, 27, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Vyresni žmonės, pasidaliję su jumis sava patirtimi ir išmintimi, padės susivokti, kaip toliau elgtis.

VĖŽYS

Leiskite netikėtumams jus nustebinti savaitės pradžioje. Kartais norėdami susivokti, kaip jaučiatės, kas iš tiesų esate, galima leidus sau atsidurti naujose netikėtose situacijose ir stebėti, kaip į jas reaguojate. Pirmoje savaitės pusėje turėsite ką apmąstyti, todėl būsite nusiteikę filosofiškai.

Antra savaitės dalis bus gana emocinga. Prieš kalbėdami, gerai pagalvokite, ar jūsų sakomi žodžiai neįskaudins, neįžeis, nepapiktins. Penktadienis ir šeštadienis palankūs susitikti vakarienei su jums brangiais ir įdomiais žmonėmis, žavėti kitus ir leisti aplinkiniams jus apžavėti. Sekmadienis – poilsio diena, bet kaip tyčia būsite labai užsiėmę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA