REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitei prasidėjus būsite tikri širdžių reikalų meistrai. Vis tiek būtų neprošal pasitarti su mylimu žmogumi, prieš planuojant bendrus reikalus. Trečiadienį ir ketvirtadienį stenkitės būti žemesni už žolę ir neišsišokti su meile susietose situacijose.

Stulbinančius romantinius planus atidėkite darbo savaitės pabaigai ir savaitgaliui. Tada ir patys būsite geriau nusiteikę, ir situacija bus pasikeitusi jūsų naudai. Sekmadienis tingus, tinkamas ilgai miegoti, lėtai, skaniai ir romantiškai valgyti, per daug nieko neplanuoti.

TAURAS

REKLAMA

Venkite keistų žinučių, signalų, žodžių, kurie gali sukelti nesusipratimų savaitės pradžioje. Bet kokie spėjimai ir lūkesčiai gali būti neteisingi ir toli nuo realybės.

Vienišiai sulauks pagalbos iš draugų, kurie savaitės viduryje ir antroje jos pusėje kvies kartu linksmintis ir susipažinti su naujais žmonėmis.

Savaitgalį prieš sakydami „op“, atidžiai ir daug kartų apsižvalgykite, kad pataikytumėte gerai nušokti. Žmonės arba aplinkybės mėgins jus skubinti, bet nepasiduokite, judėkite savu ritmu. Sekmadienis bus aistringas ir energingas.

DVYNIAI

Pirmomis savaitės dienomis protas bus veiklesnis ir judresnis už širdį, todėl, natūralu, romantiniai reikalai rūpės mažiau. Savaitės viduryje galite susirūpinę svarstysite, kaip jums svarbus asmuo supranta jūsų žodžius ar veiksmus.

Vėliau sugebėsite atsipalaiduoti – juk negalite užprogramuoti, kaip kiti jus priims. Atgausite humoro jausmą ir taip, tiesą sakant, greičiau susibendrausite ir suprasite vienas kitą, nei ilgai diskutuodami.

Savaitgalį, jeigu norite veiksmo, turėsite imtis iniciatyvos. Nieko naujo, ar ne? Svarbiausia gera idėja, o tada viskas vyks it savaime.

VĖŽYS

Kažkas tiksliai planuoja savaitės darbus, bet tikrai ne jūs. Jums ne darbotvarkės galvoje, nes pirmomis dienomis būsite užvaldyti jausmų, kiek išsiblaškę ir netgi pažeidžiami. Trečiadienį ir ketvirtadienį jau bus lengviau susivokti savyje, kas vyksta, kaip geriau atlikti, kas būtina.

Būsite jautrūs kitiems, jų jausmams ir nuotaikoms, todėl nesunkiai prisiderinsite prie aplinkinių ir lengviau bendrausite. Savaitgalį neskubėkite daryti išvadų, keliskart vertėtų perklausti, pasitikrinti, ką išgirdote ar teisingai supratote. Per skubą tik pyksite ir jaudinsitės, o paaiškės – be reikalo. Taigi elkitės ir reaguokite ramiau.

LIŪTAS

Tikriausiai girdėjote kinų patarlę: jei ką myli, paleisk, tavo žmogus sugrįš pas tave, jeigu negrįš, vadinasi tau jis niekada ir nepriklausė.

Sugebėjimas ne įsikabinti, o paleisti savaitės pradžioje padės aiškiau suvokti savo jausmus. Juos geriau patyrinėti galėsite trečiadienį ir antroje jos pusėje, nes labai sustiprės intuicija.

Savaitgalį pasitiksite geros nuotaikos ir nusiteikę linksmybėms. Apdalysite dėmesiu visus, kurie, manysite, jo nusipelnė.

MERGELĖ

Pirmomis savaitės dienomis pasirenkite pamatyti kitokį meilės, romantinio gyvenimo veidą. Dėl to nereikia nerimauti, tiesiog Visata nori jums parodyti, kad būna kitaip arba visaip.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA