REKLAMA

„Piktojo“ Saturno pamokos

REKLAMA

Meilės planeta svečiuojasi Šaulio ženkle. Šio draugiškumas ir optimizmas duoda toną mūsų meilės reikalams. Savaitės viduryje Venera priartės prie Saturno, kuris irgi šiuo metu įsikūręs tame pačiame zodiake. Norėdami suprasti šios planetos poveikį, galite įsivaizduoti nuo šalčio ir griežto vertinimo susitraukiančią širdį.

Saturnas klasikinės krypties astrologų laikomas nemalonia ir sudėtinga planeta. Ji sieta su nelaimėmis, ligomis, netgi mirtimi. Šiuolaikinėje astrologijoje požiūris į šį dangaus kūną kiek pakito. Taip, Saturnas vis dar reiškia įtampą, apribojimus, naštą ar sunkumus, bet tokia yra tamsioji jo pusė. O šviesioji siejama su laimėjimais ir sėkme, lydinti mus nuo kūdikystės iki suaugusio žmogaus pareigų, prievolių ir užduočių.

Saturnas simbolizuoja gyvenimo rūpesčius, bet ir rūpinimąsi, kasdienius įsipareigojimus, taip pat – šlovę ir spindesį. Jis mums dovanoja tobulybės siekį, bet atneša senatvę, ligas ir galiausiai mirtį. Jis gali padėti sukurti mums šedevrus ar sukurti kliūčių, dėl kurių subyra mūsų tikslai, svajonės ir netgi gyvenimas.

Vis dėlto kodėl pirmuosius astrologus taip Saturnas gąsdino, kodėl jie jam priskyrė tiek neigiamų savybių? Kai žmogus, laikytasi tokios nuomonės, pažeidžia pasaulio (Dievo sukurtą) tvarką, tai yra padaro nuodėmę, už tai jis sulaukia bausmės.

Saturnas lyg iš dangaus grūmojantis dievas šiuolaikiniam žmogui nebeaktualus, jį reikia suprasti kaip tam tikrų ribų, apribojimų pasireiškimą. Pavyzdžiui, tėvai apriboja, nustato vaikams taisykles tam, kad jie saugiai augtų ir pažintų pasaulį, o paskui augdami pamažu tas ribas vis stumtelėtų į priekį.

REKLAMA

Jei tam tikrų žmonių bendruomenės priimtų taisyklių nesilaikome, jas nuolatos ar kartais pažeidžiame, taip sukeldami skausmą ar netektis kitiems ir sau, Saturno poveikis pasireiškia įvairiomis baimėmis ir kaltės jausmu.

Kiekvienąkart, kai Saturno padėtis danguje pasikeičia ir jo poveikis mums yrs stipresnis, galime tai pajausti savyje ir savo aplinkoje kaip atšalusį tarpusavio bendravimą, kylančias naujas ar atsinaujinančias senas baimes ir kaltės jausmą.

Taigi nuo šios savaitės antros pusės ir iki pat jos pabaigos siūlome tiesiog stebėti, kas vyksta jūsų gyvenime, kaip keičiasi jūsų nuotaikos, jausmai. Ar dėl kokių nors priežasčių patys pasijausite kalti ar kas bandys jums tai sukelti, primesti?

Ar didėja nerimas, apninka rūpesčiai, kažko labiau bijote nei įprastai? Tai reiškia, kad kažko dar savyje ir santykiuose su kitais žmonėmis neišsprendėte. Taigi Saturnas suteikia  galimybę ieškoti pagalbos pas specialistus, pasikalbėti su draugais ar patiems atrasti būdus, kaip save nuraminti ir sau padėti.

Jeigu šiuo metu jaučiatės visiškai ramūs ir nesusiduriate su nemaloniais jausmais, vadinasi, esate išsivadavę nuo kaltės jausmo ir jus ribojančių ar stabdančių baimių.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA