REKLAMA

​Kinų horoskopas lapkričiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Mėnesio tema – pusiausvyros paieškos. Atsipalaidavusi ir visada nuotykiams pasirengusi metų valdovė Ugninė Beždžionė susidurs su lapkričio mėnesį globojančia Žemės elemento Kiaule, kuri nemėgsta spontaniškų sprendimų, siekia ramybės ir tylos.

Kasdieniai rūpesčiai reikalaus dėmesio ir jėgų, todėl vis ieškosime kelių, kaip pabėgti iš šio chaoso. Kartais nereikia lėkti į pasaulio kraštą, galima jaukią užuovėją atrasti visai šalia. Vis dėlto tą padaryti lapkritį nebus lengva. Teks elgtis pagal situaciją: tai nusileisti ar ieškoti kompromisų, tai griežtai pasakyti „ne“.

ŽIURKĖ

Harmoningas aukso vidurys

REKLAMA

Šį mėnesį kaip tyčia bus daug veiklos, taigi mūsų pasiūlymas ieškoti ramios vietos ir pailsėti, kad ir trumpam, visai laiku.

Pamėginkite atrasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio. Pažiūrėkite į tai kaip į šokio mokymąsi – keli žingsniai į priekį, apsisukt, tiek pat atgal. Nėra lengva, bet išmokstama ir naudinga sveikatai.

Asmeniniame gyvenime prireiks susikaupimo ir ramybės, nes teks eiti į kompromisus. Laiku pasikalbėję apie tai, kas kelia nerimą ar skaudina, sutaupysite daug nervų.

JAUTIS

Nerkite gilyn

Labai geras laikas vykdyti gerai organizuotus darbus, pavyks sėkmingai juos pabaigti. Tik nepersistenkite, Zodiako stropuoliai. Visų užduočių per vieną mėnesį tikrai nesutvarkysite. Darykite tai lengvai ir su malonumu, o ne lyg katorgininkai.

Būkite draugiški ir prikąskite liežuvį, kai norėsis ką pikčiau pasakyti, pakritikuoti. Nieko tuo nelaimėsite, tik kils daugiau konfliktų. Verčiau ieškoti priežasčių, kurios trukdo sklandžiau bendrauti tiek su artimaisiais, tiek su kolegomis.

TIGRAS

Kokybė vietoj kiekybės

Pajausite, gyvenimas lapkritį taps lengvesnis, judresnis, iš mirties taško pajudės užstrigę reikalai, aiškiau suvoksite, kas kuria trukdžius ir kaip juos šalinti.

Keiskite, ką galite, o ko ne, tiesiog su tuo susitaikykite, priimkite žmones, situacijas ar dalykus, kokie yra. Mažiau dabar bus daugiau, norėsis ne kiekybės, o kokybės. Asmeniniame gyvenime sieksite ramybės. Tokiam pasirinkimui pritars ir jūsų artimieji.

KIŠKIS

Atvirumas „veža“

Lapkritis bus geras jautriesiems Kiškio metų atstovams. Jeigu pastaruoju metu patyrėte nemažai emocinių sukrėtimų ar išgyenimų, dabar norėsis atsiriboti nuo kenkėjų ar alinančių situacijų, stiprinti pasitikėjimą savimi.

Turintieji porą Kiškiai dabar sulauks stipraus partnerių palaikymo ir rūpesčio. Vienišiams lapkritis bus geras mėnuo pasirodyti, stebėti, flirtuoti ir megzti pažintis.

Jeigu darbo ir asmeninėje sferose gebėsite aiškiai parodyti, ko trokštate, kokie jūsų ketinimai ir tikslai, daugiau pasieksite. Tačiau darbe būtina labai atidžiai nagrinėti pasitaikiusias galimybes, kad neapsigautumėte.

DRAKONAS

Pasidaryk pats

Tik nesiblaškykite. Netgi veikliems ir energingiems Drakonams lapkritis gali pasirodyti per greitas, todėl teks dėti pastangų, kad sulėtintumėte tempą ir įsigilintumėte į esminius dalykus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA