REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pastaruoju metu atrodė, kad brukatės pro tankmę ir nežinote, kur išeisite. Pirmomis dienomis jums taps aišku ne tik, kur atėjote, bet ir kurlink eiti toliau.

Bendravimas yra šios savaitės sėkmės raktas. Nors kartais bus sunku, bet būtina savaitės viduryje ir antroje jos pusėje atrasti bendrą kalbą su aplinkiniais ir šeimos nariais.

Penktadienį ir šeštadienį jausitės laimingi, tarsi pakilę nuo žemės, o sekmadienį saugiai ant jos nusileisite.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Tiks švelnesnės pastelinės spalvos, kurios jus ramins ir padės geriau susikaupti.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 15, 23, 24, 32, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Dabar jums tereikia geriausių draugų šalia.

TAURAS

Kad ir ką jus skubintų daryti (pasirašyti, duoti sutikimą, atsakyti, pirkti), ignoruokite tai. Savaitės pradžioje netinka nei ryžtis svarbiems pirkiniams ar sprendimams, juo labiau skubėti.

Pirmomis dienomis tinka svajoti, klajoti, stebėti aplinką ir pastebėti joje kažką naujo. Džiaugsmas ir įdomumas slypės detalėse, mažuose dalykuose. Dabar geras laikas nieko neveikti arba švaistyti laiką (jis padeda pailsinti galvą ir surikiuoti mintis).

Penktadienis ir šeštadienis bus gana sudėtingos dienos, nes jums teks tarpininkauti sutaikant du draugus ar kolegas. O štai sekmadienį tikėkitės romantikos, dėmesio, gėlių…

Laiminga savaitės spalva. Švelnios spalvos jums tinka. Šviesiai žalia ir žydra jus stiprins, padės geriau reikšti jausmus.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 9, 12, 15, 24, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Susipažinsite su naujais žmonėmis, jie jums dabar atneš daug laimės ir džiaugsmo.

DVYNIAI

Jus supa tiek žmonių su tokia idėjų gausa, kad atrodys, atsidūrėte pačios pasaulio įvairovės apsuptyje. Tik jums kils klausimas, kurlink patiems nukreipti savo energiją. Kurie darbai nelaukia, kurios užduotys prašyte prašosi užbaigiamos? Lengva atsakyti nebus, nes dar viską painios ir romantinės nuotaikos.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje išryškėjusi jūsų finansinė situacija padės pasitikrinti, ko išties norite gyvenime. Ar turite tęsti darbą, kuris leidžia pragyventi, ar imtis to, kuris padeda jums atskleisti savyje slypiančias galias ir talentus? Šeštadienis dar bus skirtas galvai palaužyti, bet sekmadienį galėsite atsipūsti.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės spalvingai. Kuo drąsesnius derinius bandysite, tuo geriau.

Laimingi savaitės skaičiai: 18, 24, 36, 39, 41, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris atsipalaidavęs ir linksmas, savo juoku dovanojintis jums laimės pojūtį.

VĖŽYS

Būsite užsiėmę, turėsite ką veikti. Eksperimentuosite stengdamiesi save pateikti aplinkiniams, tačiau būkite tikri, kad jūs supras teisingai. Geriausia ką galite padaryti, tiesiog būti sąžiningais ir kalbėti atvirai, jei kils kokių nesusipratimų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA