REKLAMA

​Kuri savaitės diena jums sėkmingiausia?

REKLAMA

Sėkmė – kai pasiruošimas susitinka su galimybe, kaip sakė romėnų filosofas Seneka. Kuo čia dėta astrologija? Ogi pasiruošimu sėkmei galima laikyti ir tam tikrą veiklą, kurią darome tinkamu laiku.

Jau esame rašę, kad savaitės dienas valdo skirtingos planetos, kurios turi savitą energiją, todėl kai kuriuos darbus geriau atlikti, pavyzdžiui, ne pirmadienį, o sekmadienį.

Taigi kuri savaitės diena kiekvienam Zodiakui yra palankiausia, kada didžiausia tikimybė ne tik greitai ir lengvai sutvarkyti, ką užsibrėžėme, bet ir patirti pasitenkinimą ir džiaugsmą pasiektais rezultatais?

Pirmadienis – VĖŽIO laikas

Kažin, ar yra labiau keikiamų savaitės dienų? Garsiausiai burba tie, kurie dirba nekenčiamą darbą. Žinoma, yra visiems bendrų psichologinių niuansų, sunku po kelių laisvų dienų vėl pagauti greitesnį darbo dienos ritmą.

REKLAMA

Vis dėlto pirmadienis turi labai daug teigiamo užtaiso, kad ir tokį – jis siejamas su pradžios jauduliu. Kaskart po savaitgalio pradėdami darbo dieną, pasižiūrėkime į pirmadienį kaip į naują galimybę ką nors įdomaus ir vertingo nuveikti.

Ši diena bus gera ir be didelio judesio ir bruzdesio, nes ji tinka svajoti, kurti ir įsiklausyti, ką sako mūsų intuicija. Juk pirmadienį valdo paslaptingas svajoklis Mėnulis. Jis jokiu būdu nėra paniurėlis ir tinginys, ką paliudija per mėnesį keturiskart besikeičiančios jo fazės. Mėnuliui priskiriama Vandens stichija, kuri kupina paslapčių ir galimybių, juk ir gyvybė atėjo iš vandens.

Mėnulio vaikas Zodiake – Vėžio ženklas. Tądien pasireiškia jam būdingos nuotaikos – jautrumas, emocionalumas, sustiprėja intuicija ir instinktai. Jeigu būsime jautrūs sau ir kitiems, galime daug sužinoti, suprasti ne tik žmones, bet ir gyvūnus.

Mėnulio globojami gyvūnai yra vėžiai (krabai), vėžliai ir vilkai. Tai savotiški pirmadienio totemai. Galime dėvėti tądien papuošalus su jų siluetais ar virš darbo stalo pasikabinti jų atvaizdus, taip tarsi prašydami šių šventų Mėnulio būtybių globos, siekdami perimti geriausius jų instinktus ir savybes.

Ką geriausia veikti pirmadienį (ypač Vėžiams, bet ne tik jiems)?

Užsiimti joga, medituoti, susidaryti darbų planą, pabūti gamtoje, ypač prie vandens telkinio, investuoti, „brainstorminti“ arba siūlyti naujas netikėčiausias idėjas, pietauti su draugais, atidžiai klausytis vidinio balso ir kitų pojūčių, užsiimti kūrybiniu rašymu, eiti į kirpyklą ar SPA centrą, paaukoti labdarai, nesiskelbiant (anonimiškai) nuveikti kažką gero.

Sėkmingos pirmadienio spalvos ir aksesuarai (ypač Vėžiams): pakabučiai su Mėnuliu, dirbiniai su kriauklėmis ar jų motyvais, daug sidabro papuošalų ir aksesuarų, tinkami pirmaideniui akmenys – perlai, opalai, safyras, oniksas, koralas, pagrindinės šios dienos spalvos – mėlyna ir balta.

Antradienis – AVINO ir SKORPIONO laikas

Tai gali būti labai energinga, potencialių galimybių prisotinta diena. Ją valdo Marsas, atsakingas už tai, kad mes kasdien pakylame iš lovos, susigalvojame sau tikslų ir jų siekiame. Raudonoji (arba dar vadinama karo) planeta atsakinga ir už sveiką agresiją aktyvumą, veržlumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “​Kuri savaitės diena jums sėkmingiausia?” komentaras

  1. nepasakyčiau,kad sekmadienis,niekada nelaukiu pirmadienio ,tad sekmadienis ne mano….

Alfa.lt naujienos

REKLAMA