REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (10 31-11 06 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį būsite neįprastai lėti. Šis lėtumas teiks jums savotiško žavesio, pasidalykite juo su jums svarbiu žmogumi. Kitomis dienomis vėl įsibėgėsite, reaguosite ir veiksite greitai, siuntinėsite savo išrinktam žmogui jaudinančias žinutes.

Antroje savaitės pusėje romantikos mažės, o emocijos kais. Atraskite būdų ir vietų, kur jas galėtumėte saugiai neautralizuoti (pasportuokite, pasivaikščiokite su augintiniais), nereikėtų garo nuleisti ant artimųjų. Savaitgalį degsite iš aistros, jūsų miegamajame bus karšta.

TAURAS

REKLAMA

Šis pasaulis yra daug gražesnis ir geresnis, nes jūs eate jame. Pasidalykite jus apėmusiu gerumu ir aistra dabar, neatidėliokite tolimesniam laikui. Iki trečiadienio neverta planuoti romantiškų susitikimų.

Lengviau bendrauti, perteikti mintis ir jausmus seksis antroje savaitės pusėje. Jeigu nežinote, ką pasakyti ar kaip reaguoti, palaukite tinkamo laiko ar impulso, kai pajausite, kad dabar verta tai daryti.

Savaitgalį, kad ir ką veiktumėte, bendraudami su draugais ar antrąja puse ne tik kalbėkite, bet ir atidžiai klausykitės. Išgirsite daug įdomių dalykų.

DVYNIAI

Pirmadienį pagalvokite apie klausimą, susijusį su jausmais, į kurį ieškote atsakymo. Kitomis dienomis pasistenkite jį užduoti kuo daugiau žmonių, kad išgirstumėte galybę įvairiausių nuomonių.

Skirkite laiko joms apmąstyti, tada pamatysite, kaip daugybė įvairiausių idėjų jūsų ne apkrauna, o kaip tik išlaisvina. Staigaus aiškumo, kaip jums elgtis, nesitikėkite, tačiau savaitgalį galite pasiruošti konkrečių veiksmų planą. Tada ir žvaigždės jus palaikys, ir patys jausitės pasirengę pradėti žygį į ten, kur veda širdis.

VĖŽYS

Pirmadienį neatidėliokite jokių susitikimų ar reikalų, susijusių su meile. Sulauksite teigiamo atsako, tai ko laukti? Kitomis dienomis bus sunkiau bendrauti, tiksliai perteikti mintis, didesnė tikimybė likti nesuprastiems.

Jeigu pirmadienį nesuspėjote, verčiau romantinius įvykius planuokite antroje savaitės pusėje. Esamose partnerystėse pajausite gaivų jausmų gūsį, vėl bus smagu su mylimu žmogumi kartu leisti ir dienas, ir naktis. Savaitgalį tinkami dideli, gal net pompastiški gestai, kuriais prisipažinsite ar iš naujo deklaruosite meilę brangiausiam žmogui.

LIŪTAS

Nors atrodys, kad į klausimą, susijusį su romantiniais jausmais, tegalima atsakyti taip arba ne, pirmadienį suprasite, kad labiausiai tikėtinas atsakymas bus „nežinau“ arba „galbūt“.

Pasijautę sutrikę, neryžtingi, pasiklydę savuose išvedžiuojimuose, sutelkite patarėjų komandą – draugus – ir pamėginkite su jų pagalba pažvelgti į susidariusią situaciją.

Jie sugebės jus užkrėsti gera nuotaika, išvaikys neryžtingumą ir padidins jūsų pasitikėjimą savimi. Savaitgalį suprasite, kad meilė valdo, taip pat ir jus.

MERGELĖ

Jeigu neduoda ramybės koks su jausmais susijęs klausimas ar situacija, savaitės pradžioje atraskite laiko pasivaikščioti vienumoje. Taip mintys nurims, sumažės chaoso galvoje ir aiškiau matysite padėtį. Kokių nuostatų vedini grįšite namo, nuo to priklausys, kaip toliau šią savaitę klostysis emociniai reikalai (sklandžiai ar klupinės).

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “​Meilės horoskopas savaitei (10 31-11 06 d.)” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA