REKLAMA

2017: meilės prognozė poroms ir vienišiams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Poroms

Saturnas 2017 metais pasirūpins, kad poros jaustų pasitikėjimą vienas kitu ir santykiais. Uranas darys viską, kad jums būtų tikrai nenuobodu. Vasarį, kovą ir gegužį Venera bus Avino ženkle.

Kiekviena minutė, praleista su mylimu žmogumi, bus tarsi svajonė. Jums bus lengva rodyti partneriui savo jausmus. Jupiteris šįkart gali pridaryti problemų. Iki spalio mėnesio jis gali jus gundyti nuklysti į šoną.

REKLAMA

Gerai, kad reikiamu momentu įsikiš Satunas ir privers labai gerai pagalvoti apie atsakomybę ir kokias pasekmes gali sukelti neapgalvotas žingsnis. Greičiausiai atsikvošėsite ir mėginsite nuveikti kai ką svarbaus ir gero esamuose santykiuose. Ypač gražūs jie bus liepos, rugsėjo ir gruodžio mėnesiais. Tuo vėl pasirūpins meilės planeta Venera.

Vienišiams

Neįsipareigojusiems Avinams ne tik 2017 metais, bet ir visada gali pritrūkti kantrybės. Štai kodėl labai gerai, kad jų būdą švelnins Venera. Nuo vasario ji padės flirtuoti ir megzti naujas pažintis.

Su Saturno ir Urano pagalba turėsite daug šansų sutikti tinkamą žmogų ir pelnyti jo palankumą. Visiems Avinams, kurie norės tiesiog gerai leisti laiką, žvaigždės 2017-aisiais atveria visas duris.

Pirmoji metų pusė bus tikrai karšta, tačiau būkite atsargūs. Kai užplūs jausmai, verčiau nesielgti impulsyviai. Gruodžio mėnesį būsite visiškai tikri, ar sutikote partnerį, su kuriuo norite ir galite būti kartu. Saulė, Merkurijus ir Venera padės išsirinktą TĄ žmogų.

TAURAS

Poroms

2017-aisiais įsipareigoję Taurai jaukiai įsisuks su mylimu žmogumi ir mėgausis visais pojūčiais – tiek geru maistu ar gėrimu, tiek įspūdingu ar estetišku gamtos, aplinkos vaizdu, tiek seksu. Jeigu jūsų partneris teikia jums saugumo jausmą ir apsupa jus rūpesčiu, galėsite visiškai atsipalaiduoti.

Jau sausį Tauro ženklo atstovų svitoje bus Venera ir Marsas. Tai būtų tobulas laikas pastoti, jeigu siekiate susilaukti vaikų. Vasaros pradžioje palanku išsiruošti atostogų su brangiu žmogumi. Dabar puikiai sutarsite ir sudarysite gerą komandos vienetą. Metas tinkamas ir vestuvėms.

Rugsėjį ir spalį jausmai liepsnos ir spragsės, lyg vėl būtumėte tik ką įsimylėję. Lapkritį puikią nuotaiką gali gadinti pavydas. Jeigu būsite jautrūs ir geranoriški, sugebėsite išspręsti reikalus taikiai ir gražiai pabaigsite metus.

Vienišiams

Taurai, kurie dar ieško antrosios pusės, sėkmės gali sulaukti 2017-ųjų pradžioje. Kovą ir balandį bus ypač karšta. Aistros ir seksualinio potraukio planeta Marsas jūsų asmeniniam gyvenimui suteiks prieskonių. Flirtuosite išsijuosę, bet sekso reikalus spręsite atsakingiau, greitai „nepasirašysite“, o gerai apgalvosite, kada ir su kuo tai daryti.

Nuo birželio Venera švelnins atmosferą aplink jus ir jūsų asmeniniame gyvenime, į kurį įlies daugiau meilės ir žaismingumo.

Rugpjūtį gali būti, kad Taurams vis dar nesinorės kurti rimtų santykių. Sulaukę pasiūlymo tekėti ar užuominų pirštis, jei nedėsite į kojas, tai tikrai galite duoti neigiamą atsakymą. Tiesiog, manysite, tam dar ne laikas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “2017: meilės prognozė poroms ir vienišiams” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA