REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmomis savaitės dienomis teks kreipti dėmesį į detales, smulkmenas. Vienu momentu jums visko gali pasirodyti per daug. Kad tai netaptų paskutiniu lašu, sukelsiančiu jūsų įsiūtį, vertėtų ką nors gero ir sveiko nuveikti savo protui, dvasinei būsenai ir kūnui. Pirma mintis būtų sportas, netgi grupėje, kur galima pasivaržyti, bet jūs geriau žinote, kas jums tinka.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje būsite paskendę savo mintyse, todėl galite ir nepastebėti, kad jūsų svarbiam žmogui reikia dėmesio ar pagalbos. Pasikalbėkite ir išsiaiškinkite. Penktadienį ir šeštadienį panirsite į svajas, o štai sekmadienis bus lengvas, jaudinantis ir linksmas.

Laiminga savaitės spalva. Galite rengtis bet kokiomis spalvomis, tačiau neįsismarkaukite. Pernelyg daug ryškių spalvų gali jus erzinti ir blaškyti.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 17, 26, 34, 41, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi, kurie aplink save skleidžia kantrybę ir ramybę.

TAURAS

Šią savaitę jūsų gyvenimas pražys tarsi gražiausia gėlė. Pirmadienį ir antradienį jausitės laimingesni nei įprastai, o širdis plaks su dar didesniu džiaugsmu. Su mylimu žmogumi būsite neišskiriama svajonių komanda.

Savaitės viduryje sugrįšite į realybę, bet ji bus šviesesnė ir geresnė nei anksčiau. Penktadienį į paviršių iškils labai stiprios emocijos, susijusios su jums svarbiu žmogumi, o šeštadienį galima ir aistringa jų atomazga. Sekmadienį truputėlį atsitrauksite nuo pagrindinių įvykių scenos, panirsite į mintis, pamedituosite, atgausite jėgas.

Laiminga savaitės spalva. Raudona, violetinė ir ryškiai rožinė jus stiprins, didins džiaugsmingą nuotaiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 17, 28, 37, 40, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Bendraukite su tais, kurie gyvenimą priima tokį, koks yra. Daug iš jų galite išmokti.

DVYNIAI

Savaitei prasidėjus bandysite ką nors nuveikti, bet sunkiai seksis, nes mintys bus kitur. Patartina susikaupti, kad padarytumėte būtinus darbus. Tada savaitės viduryje ir antroje jos pusėje galėsite kiek atsijungti nuo dabarties ir nukreipti žvilgsnį į ateitį.

Žvaigždės žada jums romantiką. Kai kurie Dvyniai penktadienį gali pradėti draugystę ar santykius, nors dėl šio žingsnio nesijaus labai tvirtai. Šeštadienį daugiau stebėsite nei veiksite. Sekmadienį susitelksite į draugus ir partnerį, o bendravimas teiks džiaugsmo.

Laiminga savaitės spalva. Ramios spalvos tramdys jūsų temperamentą. Tai padės darbe, o namuose galite taškytis spalvomis, kiek tik norite.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 11, 18, 27, 41, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi, kurie turi puikų humoro jausmą, yra pakilios dvasios ir žavūs.

VĖŽYS

Labai gerai pajausite ir pastebėsite niuansus. Šitai jums pravers, jeigu reikia užbaigti kokį darbą. Dabar palanku kreiptis patarimo į tuos žmones, kuriais žavitės. Tai ne tik bus naudinga, bet ir suteiks daug džiaugsmo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA