REKLAMA

​Lapkričio meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Marsas Vandenio ženkle įsitaisys nuo lapkričio 9 iki gruodžio 19 dienos. Šiuo laikotarpiu labiau pastebėsime ir vertinsime unikalias mylimo žmogaus savybes. Itin aiškiai pajausime, – jeigu su partneriu negalime kalbėtis kaip su geriausiu draugu ir negerbiame vienas kito inidividualumo, galime prarasti susidomėjimą juo ir santykiais.

Meilės planeta Venera lapkričio 11-ąją įeina į atsargųjį Ožiaragį, kuriame išbus iki gruodžio 7 dienos. Širdies reikalai persikels į rimtą lygmenį, kur bus sprendžiami atsakomybės ir įsipareigojimų klausimai.

Nereikėtų gąsdintis dėl rimtą veidą nutaisiusios Veneros. Lapkritį mūsų laukia ne tik pareigos, bus ir malonumų. Juk lapkričio 14 dieną mėnulio pilnatis bus Tauro (visų įmanomų žemiškų malonumų ir pojūčių kutenimo) ženkle.

AVINAS

REKLAMA

Draugai ar meilužiai? Lapkričio mėnesį jums dažnai kils šis klausimas. Kai kurie Avinai gali pajausti (greičiausiai ne naują) trauką draugui ar senam pažįstamam.

Aistra tiesiog tvyros ore, tik nuo jūsų priklausys, ar pasiduosite jai. Niekas negali atsakyti, ar čia bus tik hormonų audra ar iš to gali išsivystyti ilgalaikis ryšys.

Jeigu jau turite partnerį, šis lapkričio mėnesį savo žodžiais ar veikla gerins jūsų padėtį visuomenėje, didins jūsų prestižą, padės geriau atrodyti. Pagalba dar niekam nepamaišė, ar ne?

TAURAS

Šį mėnesį taps itin svarbus su partneriu jus siejantis dvasinis ryšys. Jeigu jūsų pažiūros panašios, galėsite džiaugtis dar didesne tarpusavio harmonija.

Jeigu dėl kai kurių temų ar požiūrio taškų nesutariate, turėsite pasistengti, kad skirtumus priimtumėte pagarbiai. Pasakyti lengva, bet padaryti sunku? Tikrai, ypač mėnesio pabaigoje teks įdėti tam daug pastangų.

Vis dėlto lapkričio 14-ąją, mėnesio viduryje, labai gerai vienas kitą jausite, mėgausitės tarpusavio santykių darna. Galbūt jos užteks ir likusiai mėnesio pusei?

DVYNIAI

Geros žinios lapkritį bus susijusios su partnerio laimėjimais darbe ar jūsų bendra investicija.

Neseniai susituokusiems ar kartu pradėjusiems gyventi Dvyniams su partneriu teks spręsti kur kas proziškesnius reikalus, – kaip pasidalyti išlaidas. Laimei, šiuo metu bus lengva derėtis ir tartis.

Lapkričio 29 dieną stosianti mėnulio jaunatis atvers langą naujai pradžiai asmeniniame gyvenime ar darbe. Partneris jus palaikys, kad ir ko imtumėtės.

VĖŽYS

Turintiems porą Vėžiams lapkritį bus nemažai bendrų palnų ir įvykių, kurių jie lauks nekantraudami.

Neseniai pradėjusiems susitikinėti teks spręsti iškilusias problemas, bet žinojimas, kad šalia yra jus palaikantis žmogus, teiks paguodos, įkvėps, ir jokios kliūtys neatrodys baisios. Be to, mylimas asmuo ne tik bus šalia, bet stengsis visomis jėgomis padėti.

LIŪTAS

Jeigu norite paįvairinti meilės gyvenimą ar suteikti jam naujų skonių, lapkričio mėnuo tam labai tinka. Aktyvumo, taip pat ir seksualinio, energija trykštantis Marsas po dvejų metų lapkričio 9-ąją įeis į Liūtą ir iki gruodžio 19 dienos stipriai veiks jo partnerystės reikalus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.