REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (11 07-13 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jeigu savaitės pradžioje jums kils didelė, įžūli ir nuostabi romantinė idėja, būtinai ją realizuokite, nes turėsite pakankamai įžūlios energijos tai padaryti. Tada galėsite sakyti „sustok, akimirka žavinga!”

Savaitės viduryje teks dėmesį sutelkti į darbo reikalus ir sveikatą. Vis dėlto savaitei verčiantis į antrąją pusę, būsite drąsūs ir žavūs, todėl visai tikėtina, gausite, ko trokštate. Vienišiams palanku eiti į pasimatymus. Sekmadienį skirkite maloniam poilsiui – su daug miego ir gero maisto.

TAURAS

REKLAMA

Aktyvus pirmadienis suteiks papildomos energijos ir entuziazmo, pakels nuotaiką, todėl susigalvokite daug veiklos ar būtinai pasportuokite. Tada kitomis dienomis kils mažiau streso, kai asmeniniame gyvenime įsivyraus lenktynių nuotaikos.

Tiesą sakant, lenktyniauti jums neteks, nes jūsų žavesiui niekas neprilygs. Kiti rungsis dėl jūsų dėmesio. Gal dėl to penktadienį ir šeštadienį norėsis truputėlį nuo jų pabėgti, pabūti ramiai vienumoje?

Sekmadienis bus kupinas stiprių emocijų. Būtinai susitikite su draugu ar keliais ir nuoširdžiai apie viską pasikalbėkite.

DVYNIAI

Kilusių idėjų neužmeskite, pasakykite jas garsiai ar užsirašykite, vėliau galėsite savoje aplinkoje pažaiskite „taip“ ir „ne“. Pasitikrinę šias idėjas, netrukus galėsite įgyvendinti.

Jei savaitės viduryje sugebėsite atsitraukti nuo plepalų ar diskusijų, mokėsite patylėti ir klausytis, visai gai būti, kad atrasite įdomių įžvalgų, susijusių su jūsų meilės reikalais.

Jiems laikas šią savaitę netgi labai tinkamas. Savaitgalį jausitės pakylėtai, nuostabiai, pasakiškai. Tik gal sekmadienį tempas sulėtės, norėsite tyliai pabūti su savimi.

VĖŽYS

Jeigu meilės reikaluose trūksta įkvėpimo, būkite atidūs, galite jo sulaukti pirmadienį. Gavę šį impulsą, ilgai nemedituokite, imkite veikti.

Nesirūpinkite dėl rezultatų, nes tai atims drąsą ir stabdys. Dabar būsite neįprastai ryžtingi, drąsūs ir tuo žavūs, todėl jums seksis bendrauti ir megzti pažintis. Būtinai užkalbinkite tą, kuris jums krito į akį, nepalikite to likimui ar atsitiktinumui.

Savaitgalį tikri ar įsivaizduojami skirtumai gali kliudyti bendrauti sklandžiai, jums atrodys, kad santykiuose trūksta ugnies. Na, negali visą laiką lyti rožių žiedlapiais, priimkite visas gyvenimo spalvas ir atspalvius.

LIŪTAS

Pasaulis bus jus įsimylėjęs ir savaitės pradžioje apipils jus dėmesiu. Kiek ramiau į viską žvelkite antradienį ir trečiadienį. Tai padės geriau įvertinti situaciją, o ne pulti į ją reaguoti.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje bus lengviau, nes šalia ir aplink jus bus žmonės, kuriems iš tiesų patinkate. Taigi ginklus galite nuleisti, kovoti nereikės.

Jei apims jausmai, eikite ir išliekite juos. Meilė šią savaitgalį tiesiog tvyros ore. Sekmadienį, kai turėsite laiko pabūti ramiai ir apmąstyti asmeninį gyvenimą, galite atrasti įdomių įžvalgų apie jums svarbų žmogų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA