REKLAMA

​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Greičiau už kitus pamatysite situacijos ar žmogaus privalumus. Sutikę asmenį ir pastebėję, ką jis gali pasiūlyti grupei, pristatysite jį ir paaiškinsite, kuo šis gali visiems būti naudingas. Šią savaitę jums itin gerai seksis suvesti žmones.

Savaitės viduryje puikiai pasinaudosite jais ir jų talentais arba jiems padėsite juos įžvelgti ir tinkamai panaudoti. Darbo savaitės pabaigoje sulauksite padėkų ir pripažinimo dėl ryšių mezgimo, o savaitgalį apskritai jums draugai nutars paminklą pastatyti. Sekmadienį pabūkite ramiai, nusipelnėte poilsio, gerbiami derybininkai.

Laiminga savaitės spalva. Geltona ir raudona dovanos gyvenimo džiaugsmą ir įkvėps drąsos.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 11, 16, 32, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moka mėgautis ir taip paglostyti savo sielą.

TAURAS

Rizika, kuriai skausmingai ryšitės savaitės pradžioje, nepasiteisins taip, kaip tikitės. Nukreipkite savo energiją ne pasaulio užkariavimui, o jus supantiems žmonėms. Savo žavesiu savaitės viduryje laimėsite daugiau nei užsispyrimu ar atkaklumu.

Ketvirtadienis bus puikus, o penktadienis ir šeštadienis – kažkokios labai keistos dienos. Nesistenkite visko, kas vyksta, suprasti ir nepriimkite to asmeniškai. Sekmadienį leiskite laiką su žmonėmis, su kuriais jaučiatės jaukiai.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė stiprins jūsų pasitikėjimą savimi, bet kartu ir švelnins. Gražus derinys, ar ne?

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 6, 7,13, 17, 20 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris lieka šalia, nors patį užklumpa problemos.

DVYNIAI

Gal jūsų nuomonė teisinga, bet pirmomis savaitės dienomis niekas nenorės jos klausytis. Jeigu gera žinia perduodama negeru metu, ji tiesiog nesukels norimo efekto. Todėl verčiau stebėkite, klausykite, bet patys nesireikškite. Būkite savo likimo šeimininkai, o draugams ne pamokslaukite, bet juos drąsinkite.

Antroje savaitės pusėje krapštysitės su smulkiais darbais. Užtat penktadienį ir šeštadienį galimi pakankamai radikalūs pokyčiai. Pirmiausia jie bus susiję su meilės reikalais. Šiuose pokyčiuose slypės tam tikras netikėtumas, siurprizas.

Laiminga savaitės spalva. Galite rinktis bet kurią, bet labiausiai tiks šviesios ir ryškios spalvos. Jos pakels nuotaiką ir padės džiaugtis gyvenimu.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 18, 22, 24, 31, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra optimistas. Tokie dabar jus veikia geriausiai.

VĖŽYS

Savaitę pasitiksite išsekę, tarsi jus būtų kas išgręžęs ir palikęs. Šis išsekimas bus labiau emocinis, psichologinis nei fizinis. Galbūt šiuo metu kilo nemažai problemų asmeniniame gyvenime ar jūsų artimųjų, draugų rate, o jūs į jas įsitraukėte ir labai išgyvenote? Dabar teks pasirūpinti savimi.

Antroje savaitės pusėje tinka perkrauti baterijas, atstatyti jėgas. Pasistenkite nebevogti iš miego, siekdami daugiau ką nuveikti vakare. Jeigu skirsite tam pakankamai laiko, į savaitės pabaigą vėl pasijausite energingi. Savaitgalį tinka ką nors patyrinėti, nebūtina keliauti toli, galima įdomių dalykų atrasti ir artimoje aplinkoje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “​Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai” komentaras

  1. Skaičių deriniai, na niekaip nesuprantu kokie jie turi būti? Jau nurodyti skaičiai tarpusavyje nedera.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA