REKLAMA

​Kiek palaiminimų skirta kiekvienam Zodiakui?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šventės paprastai suteikia galimybę iššokti iš įprasto ritmo, nustoti lėkti ir apsidairyti aplink.

Lapkričio pabaigoje anglakalbėse šalyse vyksianti Padėkos diena suteikia galimybę padėkoti aplinkiniams už daugybę daromų ir kartais nepastebimų dalykų.

O štai astrologai sako, kad ir savo Zodiakui galime padėkoti už mums suteiktas dovanas arba palaiminimus. Kiek ir kokių mums atseikėta?

AVINAS

REKLAMA

Avinas turėtų padėkoti savo Zodiakui už laisvę. Jam nieko nėra svarbiau už galimybę pačiam spręsti, o ne sekti paskui kitus ar diktuojamas madas.

Kasdienybės, nusistovėjusio gyvenimo ritmo ir įpročių Avinas tikrai nelaiko palaiminimu, tik laisvę bet kada ištrūkti iš rutinos. Tai jam suteikia didžiausią džiaugsmą (po to galima vėl grįžti pas savus).

TAURAS

Kai kam galbūt keista, bet Tauras savo ženklui dėkoja už kasdienybę, nusistovėjusį gyvenimo ritmą. Jis džiaugiasi pastovumu ir laiko tai tikru palaiminimu, garantuojančiu jam saugumo jausmą.

Kai gyvenimas atitinka jo lūkesčius (su keletu nedidelių siurprizų), Tauras jaučiasi laimingas. Žinoma, dėl didelio netikėtumo, kurį atneštų solidus loterijos laimėjimas, šis Zodiakas nesupyktų. Finansinė gerovė juk visada džiugina.

DVYNIAI

Kalbusis trečiojo Zodiako atstovas atsakys, kad didžiausia jam suteikta palaima – draugai. Tylus, ramus gyvenimas, kurio nesutrido pašnekesiai ir juokas, šiam Zodiakui tiesiog neįsivaizuojamas. Laimingais Dvyniai pasijaučia tada, kai jį apsupa bendraminčiai, artimieji ir draugai.

VĖŽYS

Tikriausiai nieko nenustebins, kad šeima yra didžiausias palaiminimas Vėžio ženklo atstovui. Būti apsuptam saviškių – jam yra didžiausia gyvenimo dovana. Nėra laimingesnės dienos Vėžiui už tą, kai visi gali susėsti prie bendro stalo, mėgautis namuose gamintu maistu ir kalbėtis.

LIŪTAS

Jeigu spraustume Liūtą į kampą, gal priverstume jį atrasti dalyką, už kurį gyvenime jaučia didžiausią dėkingumą, šis Zodiakas mėgintų atsikratyti jūsų. Gal bandytų pasiūlyti neseną sėkmės atvejį, kai pavyko ką pasiekti, bet taip jis mėgintų mėtyti pėdas.

Iš tiesų šio ženklo atstovas yra gana sentimentalus ir labai brangina gerus žodžius ir atsiliepimus, kuriuos apie jį kažkada išsakė aplinkiniai. Liūtui labai reikia žmonių palaikymo, meilės ženklų, ypač iš pačių brangiausiųjų savoje aplinkoje, tada jie jaučiasi laimingi.

MERGELĖ

Pedantiškumu ir atidumu detalėms garsėjantis Zodiakas gali sutrikti, paprašytas išskirti kelis dalykus, kuriuos laiko gyvenimo dovana.

Vis dėlto didelė tikimybė, kad Mergelė jaus dėkingumą už sveikatą, ją laikys didžiausiu palaiminimu. Ji išties jausis laiminga, jeigu jos artimiausieji jausis gerai ir bus sveiki. O kai kuris nors truputį sunegaluos, tuoj puls padėti su visu sukauptu pagalbos arsenalu.

SVARSTYKLĖS

Šis ženklas tiesiog myli, kad mylėtų. Svarstyklėms labai svarbūs santykiai, ryšiai. Štai kodėl partneris, mylimas žmogus joms yra didžiausias palaiminimas. Turėdamos antrąją pusę, jos tarsi įgyja pusiausvyrą, svastyklių lėkštės išsilygina.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “​Kiek palaiminimų skirta kiekvienam Zodiakui?” komentarai

  1. Esu vandene. Esu absoliuti vienise. Draugai mane isderina. Taciau, negalvokite, kad vienisiai nuobodus. As, taip pat, nesu nuobodi. Zmones eina i mane. pabenrdauju trumpai ir vel bunu su savimi. Tai yra didziausia laime-sugebeti buti su savimi. Viduje absoliuti pilnatve

  2. Apie svarstykles tai taikliai pasakyta.mano saulys tai gyvunu net nemegsta.Dar veziuko biski teisybes yra.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA