REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (11 14- 20 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitė įsibėgės lėtai, gal net nedrąsiai, bet kuklumas ir savotiškas nerangumas jus puošia. O štai drąsesnė ir ryžtingesnė energija sugrįš savaitės viduryje, ją panaudokite romantiniuose reikaluose. Galėsite nuveikti ką nors žavaus ir taip užburti jums patinkantį ar mylimą asmenį.

Savaitgalio iššūkis asmeniniame gyvenime ir meilės reikaluose – grįžti prie esmės. Pirmiausia savęs paklauskite, ko jūsų širdis trokšta, ko norite pasiekti, kaip tai atitiks jūsų vertybes, gyvenimo filosofiją? Sekmadienį jau išryškės vaizdas, tada bus aišku, kur link ir kokiu būdu galite judėti į priekį.

TAURAS

REKLAMA

Savaitei prasidėjus būsite jautrūs santykių reikalams, visiškai nesvarbu, ar turite porą ar ne. Kitomis dienomis sugebėsite nustumti emocijas į šalį ir atrasite, kas jums padės meilės reikaluose pasistūmėti norima kryptimi.

Žvaigždės laimins penktadienio ir šeštadienio planus. Tomis dienomis ypač tinka eiti su nauja simpatija į pasimatymą arba nuveikti ką nors linksmo su senu draugu. Neįprasti dalykai, atradimai, naujovės – visa teiks daugiausia gerų emocijų, netgi aistrų. Sekmadienį tinka jaukiai leisti laiką namuose.

DVYNIAI

Sveika psichika ir emocinė būsena neatsiejama nuo sveiko kūno. Tą ypač pajausite savaitės pradžioje. Norite spinduliuoti pasitikėjimą savimi, žavesį ir gerą nuotaiką? Pasijudinkite – eikite pasivaikščioti, šokti, užsiimti joga ar kažkuo kitu, kas jums labiau patinka.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje daugės energijos, ją galėsite investuoti į romantinius reikalus. Jūsų žavesys ir sąmojis jums puikiai čia pasitarnaus. Jei šį savaitgalį turite kokių slaptų romantinių planų, verčiau juos atskleiskite, taip bus daugiau naudos patiems ir jums svarbiam asmeniui.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje pasireikš garsusis Vėžių nuotaikų nepastovumas. Jeigu reikės šiuo metu priimti sprendimą, susijusį su meilės reikalu, bus sunkoka. Širdis spurdės krūtinėje, o jūs negalėsite suprasti, ką ji nori pasakyti. Verčiau nesistenkite iš jos dabar išgauti atsakymo.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje užsiimkite mėgstama veikla, kuri jus ramina (geriausia, jei tai darysite su draugais). O štai savaitgalį grįš pasitikėjimas savimi, jausitės savo meilės gyvenimo kalviais, aiškiai suprasite, ką daryti, kad gautumėte trokštamą rezultatą. Taigi belieka ryžtis judėti link numatyto tikslo, ar ne?

LIŪTAS

Pirmadienį tinka atidžiau ir išsamiau patyrinėti jums svarbią romantinę situaciją. Intuicija padės susivokti, kuo ji svarbi, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį.

Nuo antradienio iki ketvirtadienio laukite malonių žinių, jos bus susijusios su pozityviais pokyčiais meilės gyvenime. Būkite atidūs sau, savo pojūčiams, aplinkai, tada labai aiškiai pajausite, ką kiekviena situacija ar įvykis gali jums pasiūlyti.

MERGELĖ

Pirmas dvi dienas galite būti neįprastai susijaudinę. Neįprasta, kai negali kontroliuoti savo jausmų ir nuotaikų, ar ne? Verčiau įsiklausykite, ką širdis jums sako, ir elkitės atitinkamai. Savaitės viduryje galite tikėtis iššūkio meilės reikaluose, reaguokite į jį natūraliai, nustokite viską kontroliuoti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA