REKLAMA

​Tatuiruotas Zodiakas: kokie simboliai kuriam ženklui prasmingiausi?

REKLAMA

Ryžtis tatuiruotis stabdo negebėjimas atsirinkti, o kas turėtų visam laikui (!) papuošti mūsų kūną? Dabar tatuiruotę galima panaikinti, taigi ji nebėra „įsipareigojimas“ visam gyvenimui.

Tačiau norisi, kad pasirinktas ženklas būtų prasmingas, simboliškas ar tiesiog mums asmeniškai svarbus, nebūtina visam pasauliui jį suprasti…

Vis dėlto čia dauguma ir suklumpame, niekaip negalėdami išsirinkti, kas turėtų tarsi įaugti į mūsų odą. Gal apsipręsti padės astrologų patarimai?

AVINAS

Veržlią, ryžtingą ir netgi įžūlią Avino ženklo energiją tobulai simbolizuoja strėlė. Aiškiai rodanti kryptį, besiveržianti į priekį. Jokių abejonių ir trypčiojimų. Kaip tik pirmam Zodiakui.

REKLAMA

TAURAS

Antrasis astrologinis ženklas mėgsta gerą gyvenimą. Kas jį simbolizuoja? Ogi atostogos. Galimybė ne vieną, o bent dukart į metus pakeliauti Taurui yra būtina prabanga.

Ją labai gerai simbolizuotų palmės (gal ir ne vienos) tatuiruotė ant kūno. Tinkama jai vieta – sprandas, kaklas. Ši kūno dalis itin svarbi ir jautri Taurui, taigi verta ją paženklinti prasmingu simboliu.

DVYNIAI

Visada esate pasirengę pakilti ir kur nors nuskristi, bent jau mintimis. Nenuostabu, nes jūsų ženklą globojantis Merkurijus irgi vaizduojamas su sparneliais ties kepure ir sandalais.

Sparnai, plunksnos ar paukščiai – itin tinkamas lengvumo, judrumo ar netgi nepastovumo, kintamumo simbolis Dvyniams, nutarusiems pasidaryti tatuiruotę.

VĖŽYS

Šeima, saugumą suteikianti namų ir artimųjų apsuptis, tėvynė… Kas galėtų Vėžiui simbolizuoti šiuos dalykus? Inkaras, širdis ar mylimo žmogaus vardas, svarbi gyvenimo data, jam reiškianti daugiau nei skaičius.

LIŪTAS

Karūna arba liūtas. Tai pagrindiniai ir geriausiai šį ženklą atspindintys simboliai. Ne be reikalo Liūtas vadinamas Zodiako karaliumi. Šiuos ženklus tinka tatuiruotis ant rodomojo rankos ar kojos piršto.

MERGELĖ

Kokia nors geometrinė figūra su smulkiausiomis detalėmis ir linijomis, jums turinti ypatingą prasmę. Arba rūpestingai atrinkta citata, ištatuiruota ant odos būtų netgi pats geriausias variantas Mergelės ženklo atstovui, nutarusiam kai ką jam svarbaus įamžinti ir visada nešiotis su savimi.

SVARSTYKLĖS

Vaikystės ar sielos draugas, partneris. Šalia jūsų visada kas nors yra, nes Svarstyklės –ne vienišių, o santykių ženklas. Jums svarbaus žmogaus vardas ar netgi atvaizdas ant jūsų kūno tikrai niekada neleis pasijausti vienišiems.

SKORPIONAS

Jam rūpi aistros, stiprūs jausmai, jeigu jie vos rusena, kokia prasmė išvis mylėti ar nekęsti? Slaptumas yra dar vienas šiam Zodiakui priskiriamų bruožų.

Taigi tik jam ar siauram ratui suprantamas simbolis bus kaip tik, jį verta tatuiruoti ant klubo arba šlaunies. Ne visi turi tai matyti, tik išrinktieji, o ir kūno dalys yra užuomina į seksą, neatsiejamą Skorpiono gyvenimo dalį.

ŠAULYS

Pasaulio keliautoju vadinamas Šaulys galėtų pasirinkti simbolį, atspindintį jo norą atrasti, keliauti, primenantį jam svarbią kelionę į atokiausią kontinentą arba… į save. Žemėlapio dalis, koordinatės, mėgstamos šalies simbolis – tik jūs žinote, kas geriausiai simbolizuotų šią gyvenimo misiją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “​Tatuiruotas Zodiakas: kokie simboliai kuriam ženklui prasmingiausi?” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA