REKLAMA

Kinų Ugninio Gaidžio metų horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Stipraus charakterio kinų astrologinė figūra Gaidys mėgsta išdidžiai apžvelgti savo teritoriją ir sulaukti susižavėjimo šūksnių ar pagyrimų. Ugninio Gaidžio metai prasidės 2017-ųjų sausio 28 dieną, o baigsis kitų metų vasario viduryje.

Kas mūsų laukia šiais metais? Gausime galimybę realizuoti visą savo potencialą ir atrasti tikrąsias stiprybes. Kad iki to prieitume, pirmiausia turime jas žinoti, taip pat jausti pasitenkinimą savimi, savo asmenybe ir gyvenimo būdu. Tik tada pajausime ir į mūsų gyvenimą plūstančią Ugninio Gaidžio energiją.

Šis kinų astrologinis gyvūnas yra labai atviras ir pasitikintis savimi. Kita vertus, jam būtinas aplinkinių palaikymas ir įvertinimas. Neverta dėl to apšaukti jo egocentriku, juk kiekvienam žmogui to reikia.

Gaidžio metais palanku mokytis visko, kas padeda tvirčiau jaustis ir stiprinti savivertę, patikėti savo gebėjimais ir talentais.

REKLAMA

Ugnies elementas Gaidžio ženklui naujaisiais metais skatins persvarstyti iš pernai atsivijusias problemas ir šįkart nebeatidėlioti sprendimo, ieškoti ir atrasti jį ryžtingai. Šis Zodiakas ragins asmeniniame ir viešame gyvenime, ypač politikoje, išlaikyti platų žvilgsnį, o ne susitelkti į pavienes sudėtingas situacijas.

2017 metais visi galime daug pasiekti, tačiau turime būti pasirengę, sunkiai dirbti. Jei būsime darbštūs, galiausiai pamatysime, kad tai tikrai apsimoka.

ŽIURKĖ

Aštrus protas ir geri refleksai būdingi gimusiems po Žiurkės ženklu padės prisitaikyti prie  Ugninio Gaidžio duodamo tono.

Santykiuose 2017 metais trokšite permainų ar naujovių, nes nuobodulys trukdys įvertinti, ką turite, ir didins nepasitenkinimą. Ypač pavasarį Žiurkės Zodiako partneriui reikėtų pasistengti, kad apie jus besisukantiems priešingos lyties atstovams neliktų jokių šansų laimėti jūsų dėmesio ar net širdies.

Vieniši Žiurkės metais gimusieji susižavės ryškiomis, drąsiomis ar net rėksmingomis asmenybėmis. Vis dėlto vertėtų būti atsargiems, ne visada pasiduoti impulsams ir ne visiems sakyti „taip“.

Darbe prireiks jūsų protingų įžvalgų ir spontaniškų veiksmų. Didžiausia pokyčių tikimybė bus kovą, balandį ir gegužės mėnesį. Rudenį, spalį, vertėtų visas jėgas ir energiją investuoti į svarbų projektą. Būtent šis atneš jums laimę ir pasitenkinimo jausmą. Šiuo metu išmoksite ir tinkamiau elgtis su pinigais.

2017 metais daugiausia konfliktų išvengsite, pasitelkę savo žavesį. Be to, labai aiškiai pajausite, kuriuo momentu reikia sutelkti visas jėgas, kad pasiektumėte, ką užsibrėžėte.

JAUTIS

Po šiuo ženklu gimusieji Ugninio Gaidžio metais bus patys geidžiamiausi partneriai. Esate švelnūs, ramūs, atidūs, pastovūs, todėl aplinkiniai jūsų draugijoje jaučiasi saugiai. Labai aiškiai žinote, ko norite ir kur einate, todėl aplinkybės nedaro jums didelės įtakos. Jūsų lengvai iš pusiausvyros neišmuš niekas.

Turintieji porą Jaučiai kaip siena stovės už savo mylmojo nugaros, visada pasiūlys savo ranką ar petį atsiremti ar ausį išklausyti, kai norėsite pasiskųsti ar išsikalbėti. Planuojantiems šeimos gausėjimą, tinkamas laikas stos pavasarį ir vasarą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Kinų Ugninio Gaidžio metų horoskopas” komentaras

  1. teko 10 metu dirbti kabinete su gyvate-ryza moterele-tikra gyvate visomis prasmemis,,.negabi,pavydi.pletkininke ir skundike

Alfa.lt naujienos

REKLAMA