REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šį pirmadienį tinka saugoti energiją, kuo mažiau veikti ir atidėti sprendimus kitoms dienoms. Antradienis ir trečiadienis tinkami aktyviam veiksmui, entuziazmui darbe ir sporte.

Antroje savaitės pusėje būsite labiau atsipalaidavę ar netgi lėtesni. Šeštadienį ir sekmadienį ypač svarbu tinkamai bendrauti. Kuo geriau gebėsite perteikti žinią ir mintis, tuo sėkmingesnis bus savaitgalis.

Laiminga savaitės spalva. Visi įmanomi raudoni atspalviai suteiks drąsos, stiprins ir pritrauks sėkmę.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 11, 14, 23, 42, 45, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuriam rūpi jūsų jausmai.

TAURAS

Jeigu nežinote, kaip elgtis savaitės pradžioje, pagalvokite, kaip tai darytų asmuo, kuriuo žavitės. Galite ir neįsivaizduoti, o tiesiog jo ar jos paklausti, jei tai įmanoma. Patarimai bus geri, bet tai nereiškia, kad pulsite juos tuojau pat įgyvendinti.

Savaitės viduryje apims sumaištis: lyg ir mėginsite skubėti, bet stiprės vidinis noras viską daryti ramiu ritmu. Artėjant savaitgaliui į paviršių kils kitos temos – žavesys, pasitenkinimas, jaudulys ir netgi prabanga. Nenuostabu, kad atsidursite dėmesio centre ar prapulsite jums patinkančiose parduotuvėse.

Laiminga savaitės spalva. Galite rinktis raudoną. Ši jus stiprins, padės jaustis ryžtingesniems ir su didesniu pasitikėjimu tvarkyti reikalus.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 13, 20, 23, 41, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Bendraukite su gerai nusiteikusiais žmonėmis, jie padės jums pasijausti laimingiems.

DVYNIAI

Pirmadienį sunkiai susikaupsite. Pokalbis, kuris vyks antradienį ar trečiadienį, padės kažką jums svarbaus išsiaiškinti.

Šią savaitę tikėkitės kliūčių. Jų nevenkite, o kaip tik pasveikinkite su džiaugsmu. Priimkite gyvenimą kaip žaidimą, kuriame su entuziazmu, o ne verkšlendami ir skųsdamiesi, atrandate išeitis.

Penktadienį jūsų kliūtis gali įgyti smalsaus kaimyno, kišančio nosį ne į savo reikalus, pavidalą. Savaitgalį palaimos teiks artimiausi žmonės ir jūsų mylimas žmogus.

Laiminga savaitės spalva. Eidami į svarbius susitikimus, vilkitės tamsiai mėlynos ar pilkos spalvos drabužius.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 8, 11, 23, 30, 32 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris sugeba jus prajuokinti.

VĖŽYS

Būsite gerai nusiteikę pirmadienį, bet sunkiai susikaupsite ties užduotimis. Vairuodami užsiklausysite muzikos ir pravažiuosite reikiamą vietą arba eidami užsispoksosite į debesis ir atsitrenksite į žmones ar daiktus.

Link savaitės vidurio susikaupti pavyks lengviau, tada ir padarysite, kas jums privalu. Nuo antros savaitės pusės tinka derinti susitikimus, dalykinius pietus ir atlikti būtinus skambučius ar atrašyti laiškus. Seksis bendrauti ir derėtis. Savaitgalį galite parodyti pašėlusią savo asmenybės pusę.

Laiminga savaitės spalva. Šviesūs, švelnūs tonai didins pasitikėjimą savimi ir juslingumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA