REKLAMA

Astrologų atsakymai į stiliaus klausimus

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pavasario ir vasaros, rudens ir žiemos, aukštosios ar greitosios mados, tarpsezoninės kolekcijos… Galva ima suktis nuo tendencijų ir jų komentavimo. O kai dar akys pamato ir užsimano daugiau, nei piniginė gali leisti, kas tada?

Savyje turime tikslų radarą, kuris padeda atsirinkti geriausiai mūsų vidinį „aš“ atskleidžiantį drabužį, jo siluetą, spalvą ar aksesuarą. Jeigu jis nesutrikdytas aplinkinių įtakos ir komentarų, tada galime juo visiškai pasikliauti.

Šis radaras arba asmeninis stilius, kaip pasakytų astrologai, labai dažnai sutampa su esminėmis Zodiako, po kuriuo esame gimę, nuostatomis. Taigi kaip „žvaigždiški“ pėdsakai atsispindi mūsų aprangoje?

AVINAS

REKLAMA

Raudona (šiemet itin paklausi raudono vyno arba venininio kraujo spalva) yra tarsi Avino ženklo genas. Jis tiksliai atskleidžia ugningą, aktyvią šio Zodiako natūrą. Būkite drąsūs, įsigykite raudoną striukę ar paltą, o ne mažutį, menkutį aksesuarą. Tada daug galvos sukti nereikės: keli ryškūs daiktai, ir pareiškimas jau padarytas.

Visa kita – smulkmenos arba „beisikas“, pagrindiniai jungiamieji mūsų garderobo elementai, tebūna paprasti, nesudėtingi drabužiai, kurie ir neturi pernelyg traukti dėmesio. Iš papuošalų galite rinktis įdomesnius auskarus arba žiedus, bet geriausiai jums tiktų skrybėlė ar kitas originalus jums idealiai derantis galvos apdangalas.

TAURAS

Tai jausmingi žmonės, kuriems ypač svarbus lytėjimo pojūtis. Štai kodėl visada jausitės gerai, jeigu kreipsite dėmesį į esmę – audinius, natūralius, ilgalaikius, vertingus, tokius kaip šilkas ar kašmyras.

Švelnūs žemės ir pasteliniai tonai Taurams labiausiai prie širdies. Jie nemėgsta pernelyg išsišokti, tačiau visada originaliai atrodo, pasirinkę dėmesį traukiantį aksesuarą ant kaklo (įspūdingą koljė, pakabutį arba didelį jaukų stilingą šalį).

DVYNIAI

Šio Zodiako ženklo atstovai garsėja gyvybingumu ir šmaikštumu. Tai turėtų atsispindėti ir lengvoje, žaismingoje jų aprangoje. Ryškios spalvos, drąsūs deriniai ir raštai, bet paprasti, nesudėtingi ir patogūs siluetai idealiai tinka Dvyniams. Tiesą sakant, nemažai šiuolaikinių mados tinklaraštininkų yra gimę būtent po šiuo ženklu.

VĖŽYS

Šviesios spalvos geriausiai atspindi Vėžio ženklo atstovų būdą. Jie nemėgsta apkrauti kitų, nors patys dažnai panyra į praeities apmąstymus. Tai akivaizdžiai atskleidžia jų polinkis į retro stilių ar daiktus su istorija, paveldėtus iš artimųjų, rastus antikvariatuose ar įdomių dėvėtų drabužių krautuvėlėse.

LIŪTAS

Atvirumas, dosnumas, kilniaširdiškumas – pačios gražiausios šio Zodiako savybės. Štai kodėl taip natūraliai ir jaukiai jie jaučiasi vilkėdami kitiems, atrodytų, per ryškias, per drąsias spalvas kaip oranžinė, geltona, raudona. Jos sušildo Liūtus, leidžia jiems spindėti, pakelia nuotaiką patiems, paskui ir aplinkiniams. Auksiniai papuošalai ar aksesuarai pabrėžia jų karališką Zodiako kilmę.

MERGELĖ

Punktualumas, dėmesys detalėms laikoma didžiausia šio ženklo stiprybe. Galbūt todėl nereikėtų stebėtis, kad Mergelės taip dievina laikrodžius, joms šis aksesuaras niekada neišeis iš mados ir jokie išmanieji ir išmintingieji prietaisai jo nepakeis.

Moterims, jei to dar nedaro, vertėtų labiau pabrėžti akis. Tinka tie šešėlių tonai, kurie geriausiai kontrastuoja su jų akių spalva, ją dar labiau paryškina. Drabužiams pasirinkę žaliųjų alyvuogių, tamsiai žalios, surūdijusio metalo ar rudų atspalvių drabužius jausitės gerai. Drąsesniam efektui žaiskite ne spalvomis, bet originaliais siluetais ar kirpimais.

SVARSTYKLĖS

Gebėjimas (arba siekis) išlaikyti pusiausvyrą jau užkoduotas Zodiako pavadinime. Paprastai Svarstyklės nesiblaško, nepuola į kraštutinumus, tai galioja ir stiliaus paieškoms. Jos mėgsta suderintą aprangą, joms svarbu bendras vaizdas, o ne atskiros detalės.

Šiuo metu, kai prasideda nuolaidų šėlsmas prieš didžiąsias šventes, svarbiausia – nepasiduoti gundymams ar silpnybės akimirkoms ir nesusivilioti įsigyti drabužį ar aksesuarą, kuris visiškai nedera prie jūsų aprangos stiliaus.

SKORPIONAS

Šiam Zodiakui patinka dramatiškas įspūdis. Pasirodo kur nors, ir aplinkinių žiaunos atvimpa. Žinoma, su amžiumi iš šio specialiųjų efektų pomėgio išaugama. Vis dėlto dramatiški spalvų deriniai (raudona ir juoda yra šio ženklo klasika) karts nuo karto vis pasirodo Skorpiono garderobe.

Odinė striukė ir juodi akiniai nuo saulės – dar vienas klasikinis komplektas, kuris tiesiog įaugęs šiam Zodiakui į kraują. Šio ženklo moterims itin svarbūs kokybiški ir gundantys apatiniai, vyrams – irgi, tik labiau kaip dailiosios lyties grožybių vertintojams.

ŠAULYS

Bendrauti mėgstantys Ugnies ženklo atstovai paprastai yra drąsūs, patys pirmi užkalbina nepažįstamus. Gal ne visi drįs ir ne visiems pareigos leis rinktis ryškias spalvas, bet jų drabužiai bus patogūs ir madingi, tačiau tikrai ne paskutinio mados klyksmo ar ultramodernūs.

Vis dėlto karts nuo karto vertėtų į savo aprangą įsileisti vieną kitą ryškią spalvą. Tegu drabužiai šiek tiek atskleidžia jūsų smalsų, nuotykių ir naujovių nebijantį būdą.

OŽIARAGIS

Tvirtai ant žemės stovintys Ožiaragiai yra žmonės, kurie žino, ko nori ir kaip tai pasiekti. Jeigu jų tikslai siekia labai aukštai, šio Žemės ženklo atstovai rinksis griežtą, santūrią ir kokybišką verslo aprangą, atiduodami duoklę pilkai, juodai, rudai ir baltai spalvoms.

Kad nepakviptų naftalinu, vertėtų bent jau pasidairyti į pagrindines mados tendencijas, sezono spalvas. Vieną kitą, kuri labiausiai priimtina, reikėtų prisijaukinti, įlieti į savo garderobą. Pamatysite, eksperimentai suteiks jums džiaugsmo, teigiamai veiks ir jus supančius žmones.

VANDENIS

Nepriklausomi žmonės, čia švelniai pasakyta. Ekscentrikai, o čia jau kiek drąsiau. Gana dažnai Vandeniams būna vienodai, ką sako garsūs stilistai ir dar garsesni dizaineriai. Jie rengiasi, kas jiems patinka, ir derina tarpusavyje nesuderinamus dalykus (taip sako kiti, jiems viskas kuo puikiausiai dera). Žinote ką? Ir labai gerai, jei taip darote, likite sau ištikimi.

Kiti Vandeniai, kurie jaučiasi pasidavę aplinkinių spaudimui ar įtakai, galėtų drąsiau išmėginti naujus, netipiškus spalvų derinius, pasirinkti savo mėgstamas spalvas ir žaisti tonais ir pustoniais, derinti skirtingų raštų ir ornamentų drabužius, aksesuarus. Rengtis gali būti smagu, kūrybinga, lengva.

ŽUVYS

Paprastai po šiuo Zodiaku gimę moterys yra jausmingos ir moteriškos. Geriausiai moteriškumą joms atskleidžia suknelės – lengvos, besiplaikstančios iš minkštų audinių, įdomių, fantastiškų arba pasakiškų raštų.

Žuvys, kaip ir jiems artimo Vandens stichijos Vėžio ženklo atstovai, mėgsta vintažinius arba senovinius drabužius, aksesuarus, papuošalus, nes tokie įprastą uniformišką aprangą sušildo ir suasmenina.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.