REKLAMA

​Meilės horoskopas savaitei (11 21-27 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Kokios šios savaitės dienos bus geriausios meilei ir romantikai? Jums pasisekė, nes šios patogiai pasislinko į antrąją pusę – ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį. Savaitgalį apskritai spindėsite kūrybingumu, atvirumu ir aistringumu.

Grįžtant prie savaitės pradžios, ja irgi negalėsite skųstis. Tiesiog reikės įdėti mažiau pastangų, kad ką nors sužavėtumėte. Todėl galite patalkinti draugui, kuriam reikia padaryti įspūdį savo naujai simpatijai.

TAURAS

REKLAMA

Pirmadienis gali būti keistas, na ir tegu. Antradienį jums seksis, pasikliaujant intuicija, suprasti situacijas, pajausti žmones (ir jums svarbų asmenį), todėl lengvai su jais užmegsite ryšį.

Šis savotišku stebuklu paženklintas laikas tęsis iki ketvirtadienio, taigi turite nemažai laiko paskleisti savo kerus. Penktadienį, nors teoriškai tai geras laikas romantikai, verčiau pabūkite ramiai. Savaitgalį nei meilė, nei aistra jūsų neaplenks, taigi nemėginkite jiems nurodinėti kelio. Viskas bus gerai.

DVYNIAI

Jei savaitės pradžioje norėsite paflirtuoti ir laimėti jums patinkančio asmens dėmesį, teks būti kūrybiškesniems (gaila, bet pirmomis dienomis žodžių magija bus praradus poveikį). Taip gausite galimybę pasirodyti visiškai kitoje šviesoje, nustebinti ne tik naujus žmones, bet ir tuos, kurie jus pažįsta seniai.

Antroje savaitės pusėje jau galėsite garsu išreikšti savo pageidavimus, susijusius su meile ir santykiais. O pasakius, galbūt iškart norėsis imtis ir veiksmų? Savaitgalį ar vienišiems, ar įsipareigojusiems Dvyniams labiausiai pasitarnaus ne iškalba, o pastabumas.

VĖŽYS

Pirmomis savaitės dienomis tyrinėsite aplinką, bendrausite ir atsirinksite, kurie žmonės jums draugiški, priima jus išskėstomis rankomis. Antroje savaitės pusėje padarysite išvadą, kad visai nemažai naujos teritorijos jau pažinote.

Tada nuo išorės vėl pereisite prie vidaus, pasitikrinsite, ką sako jūsų širdis. Nenustebkite, jei ji pažers ataskaitą apie gana emocingą jausminį foną. Savaitgalį būsite žavūs ir spindėsite savoje aplinkoje kaip tikros žvaigždės.

LIŪTAS

Savaitei prasidėjus, būsite nusiteikę patyrinėti meilės reikalus. Kokias reakcijas sukeliate jums svarbiems žmonėms? Ar gali būti, jie putojasi ne todėl, kad yra isteriški, emocingi ar agresyvūs, o todėl, kad pataikote tiesiai į jiems skaudžią vietą?

Antroje savaitės pusėje visiškai nesididžiuosite savo išmanymu ar patirtimi meilės srityje, kaip tik noriai priimsite mokinuko vaidmenį, sieksite daugiau sužinoti apie meilę, santykius, save ir jums svarbų asmenį.

Savaitgalį išlaikykite tokį atvirą protą – gyvenkite, mokykitės ir mylėkite. Ir nekreipkite dėmesio, ką kiti apie jus mano.

MERGELĖ

Pirmadienį, atrodytų, menkutis ir nereikšmingas įvykis gali tapti raktu, padėsiančiu geriau suvokti su meilės, santykių reikalais susijusią situaciją. Taigi tądien vertėtų būti atidiems. Paskui visi ir viskas ims verstis per galvą, todėl sumaišties bus daug.

Antroje savaitės pusėje ir link savaitgalio energijos bus su kaupu, todėl jums tereikia apsispręsti, ką su ja norite nuveikti. Panaudokite ją tikslingai. Sekmadienį vertėtų mažinti apsukas: mažiau veikti, daugiau stebėti, kad nenuslystumėte paviršiumi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA