REKLAMA

Visi mūsų talentai – pripažinti ir ne

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vienas yra talentingas kalbėtojas iš prigimties. Kitas moka atidžiai klausytis, ar tai – ne talentas? Pernelyg dažnai daugelį gebėjimų nuvertiname ar priimame kaip savaime suprantamus. Kokius žvaigždžių kiekvienam Zodiako ženklui dovanotus gabumus sumenkiname ar jų nevertiname?

AVINAS

Spontaniškumą sunku priskirti prie talentų, bet ši savybė atspindi Avino ženklo atstovų esmę. Jie nedvejoja, tiesiog imasi veikti. Tai labai gera savybė, aukso vertės.

Avinas pasinaudoja šansais, kuriuos jam siūlo gyvenimas. Kai mažiau galvoji ir daugiau veiki, nenuostabu, kad dažnai būni pirmas. Štai kodėl šis ženklas dažnai vadinamas Zodiako pionieriumi, kuris išdrįsta pirmas įžengti į nepažįstamą teritoriją. Taip, jis gali pralaimėti, bet dažniau laimi, ir susižeria visą grietinėlę. Atsargieji gauna tai, kas lieka.

REKLAMA

Jei kyla nesutarimų, vyksta ginčai ar derybos, Avinai dažnai kovoja sąžiningai, renkasi kontruktyvius, kuriančius, o ne griaunančius „ginklus“. Sportiškumo principas, kai laimi greičiausias, vikriausias ar stipriausias, jam galioja ir gyvenime. Mokėti ne tik laimėti, bet ir pralaimėti, tai irgi talentas. Gal dėl to, kad moka juo naudotis, Avinas dažniausiai atsiduria tarp laimėtojų.

TAURAS

Žiedų kekė, nusvirusi per tvorą, ar netikėtai išsakytas geras žodis visada pradžiugins Taurą, nes jis moka gyvenime vertinti mažus gerus dalykus, grožį ir harmoniją.

Šio ženklo atstovai geba perdėlioti daiktus taip, kad iškart aplinka pasikeičia, nors didelių transformacijų ir neįvyko. Net nesimokę ir neįgiję specialių žinių, jie tiesiog turi talentą dailiai supakuoti dovaną, surišti gėlių puokštę, įrengti gėlyną ar sodą, apstatyti kambarį ar pasirūpinti visu namo interjeru.

Čia labai praverčia ir Tauriška kantrybė. Šio Zodiako atstovai gali ilgai ir kantriai ieškoti sprendimo, kol jį suras, nemesdami ir nepalikdami nepadarytų darbų ar pusiau atliktų užduočių. Tauro ženklą valdanti Venera jos atstovus apdovanoja ne tik nagingumu, gebėjimu kurti šedevrus rankomis, bet ir gera uosle pinigams. Jie tiesiog jaučia, kas bus naudinga, o kur neverta kišti nosies.

DVYNIAI

Proto aštrumas ir guvumas yra didžiausias Dvynių ženklo talentas, padovanotas šį Zodiako valdančio Merkurijaus. Vienu metu Dvyniams kyla daug idėjų, dėl to kartais jiems sunku susitelkti į vieną dalyką, susikaupti ir nesiblaškyti.

Sugebantieji suvaldyti savo mintis šio ženklo atstovai, o dar pridėjus jų talentą bendrauti, entuziazmą ir lankstumą, tampa aišku, kodėl labai dažnai jie sukasi šou versle ar žiniasklaidoje. Čia jie jaučiasi savoje stichijoje. Dar viena sritis, kur jie galėtų atskleisti bendravimo talentą, – vertimas. Nesvarbu, ar vers žodžiu ar raštu, jie yra tie tarpininkai, sujungiantys skirtingus tiltus.

VĖŽYS

Jautrūs ir orientuoti į šeimą, tokie yra Vėžiai. Vis dėlto didžiausias jų talentas – empatija, gebėjimas įsijausti į kitą žmogų. Šios nuostabios savybės padeda rūpintis mylimaisiais, draugais ir aplinkiniais, pajausti jų nuotaikas ir poreikius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA