REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Kai visi žada maną, krentančią iš dangaus, tikra atgaiva, jeigu atsiranda žmogus kaip jūs, gebantis kalbėti tiesiai ir aiškiai. Trečiadienį teks ne tik apsitvarkyti apie save, bet ir išvalyti savyje susukaupusias emocines šiukšles.

Antroje savaitės pusėje netikėtai gausite laisvo laiko, kurį galėsite panaudoti tam tikriems jaudinantiems maloniems potyriams ar nuotykiams. Penktadienį kažkas mėgins patampyti jūsų jausmų stygas, kitaip sakant, šiek tiek jus paerzinti. Savaitgalis sugrąžins jus į žemę, prie įprastų ir praktiškų reikalų.

Laiminga savaitės spalva. Rinkitės geltoną, ji švelnesnė už raudoną, bet labai optimistiška ir mobilizuojanti. Ypač ji tiks tiems, kurie eis į verslo susitikimus.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 5, 13, 20, 22, 37 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Geriausiai seksis bendrauti su beprotiškų idėjų turinčiais asmenimis.

TAURAS

Gal ir laimėsite šias lenktynes, bet nereiškia, kad tapsite varžybų čempionais. Tai reiškia, neverta savaitės pradžioje pernelyg save išsekinti, apgalvotai paskirstykite energiją. Antradienį ir trečiadienį draugams papasakokite apie savo planus ir priimkite jų pasvarstymus ar pastabas.

Savaitei persivertus į antrą pusę, galite pritrūkti įkvėpimo. Jį numuš situacija, kai teks tarpininkauti dviems besipykstantiems asmenims. Penktadienį bus patikrintas jūsų tolerancijos lygmuo. Šeštadienį ir sekmadienį linksmybės ir malonūs patyrimai vysis vienas kitą, o pinigų bus pakankamai.

Laiminga savaitės spalva. Vilkėkite visų atspalvių mėlyną. Ji nuteiks optimistiškai ir atskleis naujų požiūrių ir mąstymo krypčių.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 6, 11, 26, 30, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuriam sekasi. Jis tuo nesididžiuoja, o kaip tik su kitais dalijasi sėkme.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje, atrodys, nedaug pavyko padaryti, bet juk klojate pagrindus ateičiai. Natūralu, dabartyje rezultatų dar nesimato. Susitiksite su žmonėmis, kurie padės jums pasistūmėti į priekį. Bendraujant su jais, kils idėjų, kurios su laiku įgis realias formas.

Savaitės viduryje pinigai užvaldys visas mintis, apie nieką kitą negalėsite galvoti. Penktadienį galite pradėti įgyvendinti kai kurias idėjas. Savaitgalį turėsite atlikti daugybę užduočių ir pavedimų.

Laiminga savaitės spalva. Balta visada gerai, nes ji – neutrali, padeda susikaupti, susitelkti, kai reikia į situaciją pažvelgti objektyviai, iš atstumo. Galite ją derinti su raudona, tai bus gana stiprus derinys.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 7, 11, 18, 26, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jums pasakoja naujienas.

VĖŽYS

Susierzinę pirmadienį nuspręsite keisti tam tikrus įpročius ar kasdienius veiksmus. Antradienį ir trečiadienį kitaip suvoksite savo vietą pasaulyje, tai padės pamatyti naujų galimybių.

Antroje savaitės pusėje apims pakilimas, stenkitės jį išlaikyti. Penktadienį nekreipkite dėmesio į pavyduolius, kurie mėgins jus apkaltinti noru pasirodyti ar gvieštis aplinkinių dėmesio. Savaitgalį kuklumas padės, bet tik nenusižeminkite ir dėl kitų neatsisakykite savo unikalumo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA