REKLAMA

Numerologija: kokie 2017-ieji bus jums?

REKLAMA

Nuo pat pirmos 2017 metų dienos kai kuriems prasidės pirmi, o kitiems galbūt septinti asmeniniai metai. Kaip čia taip?

Numerologijoje skaičiuojami devyneri metai, kurie užbaigia asmeninių metų ciklą, tada pradedamas naujas ciklas.

Tam tikras skaitmuo metams suteikia savitą energiją, ji leidžia susitelkti į karjerą ar namus, į darbų pradžią ar jų užbaigimą.

Kaip apskaičiuoti asmeninius numerologinius metus? Štai pavyzdys.

  1. Pirmiausia sudedame 2017 metų skaitmenis (2+0+1+7=10) iki vienaženklio. Taip gauname vienetą: 10=1+0=1.
  2. Tada prireiks mūsų gimimo mėnesio ir dienos, čia galios ta pati taisyklė, sudėti tol, kol gausime vienaženklį skaitmenį. Tarkime, gimėme sausio 23 dieną: 0+1+2+3=6.
  3. Sudėkite du gautus skaitmenis 1+6=7. 2017-aisiais bus septintieji asmeniniai jūsų metai.

Metų skaitmuo 1

REKLAMA

Jeigu anksčiau pritrūkdavo jėgų, noro arba motyvacijos imtis tam tikrų darbų ar pokyčių, pirmais astrologiniais metais jų turėsite su kaupu. Nebijokite pristatyti savo idėjų, išsakyti nuomonės, sutelkite dėmesį į dalykus, kurie jums svarbūs.

Sėkmė tikrai neaplankys jūsų šiaip sau, turėsite dėl jos pasidarbuoti, įdėti daug jėgų ir nepritrūkti kantrybės. Taip galite netgi tapti pavyzdžiu kitiems.

Šie metai itin tinka persiorentuoti profesinėje veikloje, keisti darbą ar netgi veiklos sritį. Palanku savo gebėjimus – aiškaus mąstymo, tiklų nusistatymo ir organizavimo – panaudoti praktiškai.

Metų skaitmuo 2

Verčiau jau dukart, o dar geriau, devynskart pamąstykite, prieš imdamiesi veikti.  Antrais asmeniniais metais būtina kantrybė. Nieko nedarykite per prievartą, jėgą, leiskite idėjoms ir planams prisirpti. Surinkite visą reikiamą informaciją, tik tada pavyks sėkmingai įgyvendinti, ką užsibrėšite.

Šiais metais jums prireiks itin daug kantrybės ir diplomatijos, bendraujant su žmonėmis. Labai palanku megzti naujas pažintis, praplėsti naudingų asmenų ratą profesinėje srityje ir padidinti draugų skaičių. Svarbu būti dosniems ir mokėti viskuo dalytis su aplinkiniais.

Metų skaitmuo 3

Trečiais asmeniniais metais paleiskite savo mintis, fantaziją ir kūrybinius gebėjimus į laisvę. Svarbu visas idėjas, kurios jums kils, užsirašinėti, kad jų nepamirštumėte.

Labai gerai trečiais asmeniniais metais eiti į viešumą, daug bendrauti, nes jais užprogramuotas gyvenimo džiaugsmas. Atraskite laiko pasilinksminti, užsiimti veikla, kuri jums patinka, pakelia nuotaiką. Pakilią optimistinę dvasią paskleiskite ir aplink save, perduokite kitiems.

Trečiais asmeniniais metais svarbiausias dėmesys nukreiptas į laisvalaikį, mėgstamus užsiėmimus, labai palanku keliauti, atostogauti. Tam lėšų bus, nes šie metai paprastai būna finansiškai stabilūs.

Metų skaitmuo 4

O štai ketvirtieji asmeniniai metai labai tinka įgyvendinti savo idėjas. Šiemet palanku apgalvoti, kaip geriausiai jas įvilkti į patrauklų rūbą ir pristatyti visuomenei.

Patys galite nustebti, kiek daug dalykų sugebate ir kiek daug galite nuveikti. Jums nepritrūks disciplinos ir ištvermės, be to, mąstysite praktiškai ir vadovausitės naudinga organizavimo ir įgyvendinimo sistema. Visai tikėtina, ketvirtais asmeniniais metais palypėsite karjeros laipteliais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

5 straipsnio “Numerologija: kokie 2017-ieji bus jums?” komentarai

  1. o čia tikrai skaičiuojant savo metus nereikia metų, tik mėnesis ir diena, nes paskaičiavus 5 mėn, kūdikiui, gaunasi, kad jau 6 gyvenimas?

Alfa.lt naujienos

REKLAMA