REKLAMA

Dvylika žavesio atspindžių Zodiako ženkluose

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kažkuo skirtingi, tuo ir žavūs. Tas „kažkas“ gali būti Zodiako jums suteiktas patrauklumas. Kiekvienas juk savaip jį spinduliuoja. Netikite? Susiraskite savo ženklą ir sužinokite, kokie žvaigždžių žavesio atspindžiai skirti būtent jums.

AVINAS

Dažnai imatės iniciatyvos ilgai nesvarstę, todėl jus vadina valdingais, mėgstančiais vadovauti. Nereikėtų įsižeisti dėl tokių epitetų, nes toks jau jūsų būdas – nemėgstate tūpčioti vietoje. Po laiko visi būna gudrūs, juk kažkas turi prisiimti atsakomybę ir imtis veiksmų.

Apsidairę aplink savo aplinkoje, pamatysite, kad žmonės jus myli. Kodėl? Jiems patinka, kad jiems neva komanduojate? Ne, jie vertina tiesų ir aktyvų jūsų charakterį, taip pat aplinkiniai pažįsta ir švelniąją jūsų ženklo pusę. Jūs turite drąsos parodyti, kad kartais būnate silpni ir pažeidžiami, o žaviausia, kad visai šito nesigėdijate.

REKLAMA

TAURAS

Jūsų žavesio šaltinis – juslingumas ir jausmingumas. Niekas geriau už Taurą nesuvokia prisilietimo galios. Jis ypač vertina lytėjimo pojūtį.

Štai kodėl šis Zodiakas labai atidžiai atsirenka medžiagas, kurios liečia jo kūną. Ne todėl, kad yra priekabus ar išrankus. Tauras tiesiog labai jautrus jo odą liečiantiems audiniams. Neužspauskite savo jausmingumo, tai jūsų kelias į laimingą partnerystę ir apskritai į laimę.

DVYNIAI

Mąstymo galimybės, aštrus protas ir sąmojis. Štai kur slypi jūsų žavesio paslaptis. Jus labiausiai mėgsta tie žmonės, kuriems patinka intelektinės dvikovos, ilgi pokalbiai įvairiomis temomis.

Logiškos išvados ar įmantrūs, vingrūs išvedžiojimai vis dėlto gali atstumti aplinkinius, nes jie laikys jus šaltais, bejausmiais. Taigi intelektas turi dvi puses, kaip ir nurodo jūsų Zodiakas, jis gali vilioti ir atstumti.

Štai kodėl Dvyniams labai svarbu lavinti emocinį intelektą, pažinti jausmus ir mokytis juos reikšti. Nuo to tapsite ne tik žavesni, bet ir laimingesni.

VĖŽYS

Gebėjimas atskleisti savo jausmus, parodyti prisirišimą, meilę ir atsidavimą yra ne tik stipriausia jūsų ženklo pusė, bet ir neginčijamas patrauklumo šaltinis.

Vėžiams labai svarbu suvokti savo stiprybes, taip pat – mokytis priimti, kad žmonės labai skirtingai reiškia savo prisirišimą, ne tik per fizinius pojūčius ar ryšius. Nieko nėra nepatraukliau ir nežaviau už buką užsispyrimą ir atkaklų uždarumą, atsisakant prpažinti pasaulio įvairovę.

LIŪTAS

Dosnumas ir lojalumas – štai kas Liūtus daro tokius žavius, patrauklius aplinkiniams. Taip, jie turi ir „užknisančių“ savybių, bet jei pirmos dvi stipriai išreikštos, už kitas silpnybes – kaip norą pasipuikuoti ar kelti dramas – jiems bus atleista. Leiskite kitiems suspindėti, neatimkite iš jų žvaigždžių valandos. Nieko nėra žavaus egoizme ir savimyloje, ar ne?

MERGELĖ

Pati patraukliausia Mergelių savybė – gebėjimas išlaikyti paslaptį. Gerai jus pažįstantys žmonės žino: jeigu pasipasakos, gali būti ramūs, neištransliuosite to į aplinką. Dar šiam ženklui žavesio suteikia gebėjimas laikytis duoto žodžio ir išpildyti pažadus. Tai labai svarbu santykiuose – ne tik intymiuose, visuose.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Dvylika žavesio atspindžių Zodiako ženkluose” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA