REKLAMA

Kinų horoskopas gruodžiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2016-ieji pasiekė finišą, prasideda paskutinis metų mėnuo. Ramybės neverta tikėtis, nes metų valdovė Beždžionė ir gruodį valdanti Žiurkė privers mus vaikščioti ant pirštų galiukų.

Labai svarbu per skubėjimą nenulėkti per toli į priekį ir neprarasti realybės pojūčio, pasistengti būti čia ir dabar. Susikaupę, įdėję pastangų ir tinkamai viską organizavę, sugebėsime gruodį pabaigti svarbius darbus.

Kuo labiau sieksime susikalbėti su aplinkiniais ir suderinti veiksmus, tuo mažiau bus trinčių, konfliktų, nesusipratimų. Meilės reikaluose turime likti atviri naujovėms ir domėtis, kas vyksta mūsų partnerio širdyje ir gyvenime.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Veiksmas!

Gruodis bus audringas mėnuo stropuoliams Žiurkės ženklo atstovams. Kai kurie jų džiaugsis, nes jausis, kad gyvena: aplinkoje padaugės judesio, taigi galima imtis planų įgyvendinimo!

Mažiau organizuoti šio ženklo atstovai, matyt, džiaugsmu nespinduliuos, kai netikėtumai juos išmuš iš pusiausvyros. Kad ir kaip įvykiai jus įsuktų ar blaškytų, svarbu elgtis disciplinuotai ir nemesti kelio dėl takelio.

JAUTIS

Darbas ir meilė

Jei niežti rankos, gruodį galite paleisti jas į darbą, imtis veiklos. Paskutinį metų mėnesį jus užplūs energijos banga. Jums tarsi akyse prašviesės: labai aiškiai atskirsite pelus nuo grūdų, todėl darysite teisingus sprendimus.

Žvaigždės gruodį jus palaikys, paglostys jūsų savimeilę, pagirs įžvalgumą ir atsakomybę. Atminkite, šį mėnesį ne tik darbe, bet ir meilėje labai palankios naujos pradžios.

TIGRAS

Minčių filtras

Gruodžio valdovė Žiurkė Tigrams gali kelti stresą. Jiems bus sunku atrasti ramybę, nusiraminti patiems ir nutildyti įkyrias mintis. Ši tendencija bus juntama tiek darbo aplinkoje, tiek bendraujant su mylimais žmonėmis.

Geri aplinkinių ketinimai nebūtinai jums kels teigiamas emocijas, bet neleiskite, kad netikėtumai jus išmuštų iš pusiauvyros, nedramatizuokite situacijos. Jei aiškiai žinote, kur einate ir ką norite pasiekti, niekas jums nesutrukdys. Net meilės reikaluose saugokitės užkalbėjimų ir įkalbinėjimų.

KIŠKIS

Pastangos

Gimusiems po Kiškio ženklu gruodį teks įdėti pastangų, kad susidorotų su visa ir visus įtraukiančia skuba. Aplinkiniai jums atrodys lekiantys lyg be galvos.

Dėl to ir asmeniniame gyvenime greičiausiai neišvengsite įtampos, nes gruodžio mėnesio skuba įtrauks ir jūsų mylimus žmones. Verčiau neaiškinkite jiems, kaip elgtis, o pasirūpinkite savimi.

Gruodį labai greitai galite susierzinti, susinervinti, jaustis aplinkinių spaudžiami. Jums pagelbės tik pagarba ir gebėjimas aiškiai dėstyti mintis. Leiskite kitiems išsikalbėti, pamatysite, kaip greitai konfliktas išgaruoja tiesiog akyse.

DRAKONAS

Aukštumos

Drakonai ne tik gruodį jaus palankius vėjus darbe, bet išgyvens kūrybinį pakilimą. Jiems viskas seksis. Vienišiems šio ženklo atstovamas pirmąjį žiemos mėnesį tarsi prasidės jausmų, tiksliau, aistrų pavasaris. Drakonai noriai ir su malonumu daug bendraus, megs naujus kontaktus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA